Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тетяна Череп-Пероганич, Любов СЕРДУНИЧ : Новорічна казка : Казки та оповідання : Купити книжку.

Список книгарень де можна куп...
 
Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тетяна Череп-Пероганич, Любов СЕРДУНИЧ : Новорічна казка : Казки та оповідання : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде
подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тетяна Череп-Пероганич, Любов СЕРДУНИЧ "Новорічна казка : Казки та оповідання" (фото 1)
Новорічна казка : Казки та оповідання

Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тетяна Череп-Пероганич, Любов СЕРДУНИЧ

— "КАССІОПЕЯ сузір'я українських книжок", 2014. — 81 с.
— м.Київ. — Наклад 0 шт.

Жанр:
Дитяча література
Казки
Дитячі оповідання

Анотація:
У новорічну ніч часто трапляються різні дива – можна зустріти інопланетян і навіть потоваришувати із ними, побачити справжнього Діда Мороза та Снігуроньку, заприятелювати з домовичком, сніговичком, тваринами, які вміють розмовляти або й з розумною сніжинкою; і ще багато інших неймовірних пригод може трапитися з вами в цю чарівну ніч. Про ці та інші надзвичайні історії написали для вас в цій книзі чудові українські письменники з різних куточків України та далекого зарубіжжя.
А ще ця електронна книжка бере участь в благочинній акції, за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО. Так що щиро дякуємо усім, хто придбає її для своїх малюків і веселих вам новорічних свят!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100