Тарас Антипович : Мізерія : повість : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Тарас Антипович. Мізерія : повість. У жанрах Антиутопічне, Фантастичне, Казки для дорослих. Рецензії опубліковані в "Дз...
 
Тарас Антипович : Мізерія : повість : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тарас Антипович "Мізерія : повість" (фото 1)
Мізерія : повість

Тарас Антипович

Нора-Друк, 2007. — 208 с.
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-359-256-5

Жанр:
Антиутопічне
Фантастичне
Казки для дорослих

Анотація:
Повість «Мізерія» - це несподіване балансування на межі поезії й непристойності, іронії й трагізму. Тарас Антипович створив неповторну фантастичну реальність, крізь яку наша дійсність проступає тонким пунктиром. Дехто з критиків означив твір як «антиутопічний кібер-панк», хоча на думку самого автора, повість є утопією.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

31.08.2010

Автор рецензії: Костянтин Родик (джерело: "Дзеркало тижня")

У Росії вийшла прикметна культурологічна студія: Дина Хапаева. Готическое общество: морфология кошмара (Москва: Новое литературное обозрение, 2007). Авторка переконує, що для нинішнього стану російського суспільства характерна «принципиальная невозможность отличить добро от зла… Полное отсутствие консенсуса по поводу морали — такова основа российской готической морали».

За магічний кристал, крізь який проступають обриси цієї готичної моралі, історикові і соціологу Д.Хапаєвій править сучасне російське фентезі. «Какие моральные нормы могут регулировать поведение дракона, нечисти, оборотней, иных? ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.08.2010

Автор рецензії: Віта Левицька (джерело: Друг читача)

Уявіть собі майбутнє. Ні, не через п’ять років, ─ а скажімо, через п’ять століть. Однією із можливих версій тогочасного життя є постапокаліптичний світ, зображений у романі Тараса Антиповича «Мізерія».
Жанр твору прочитується легко і однозначно: антиутопія. Шукання «тонкого пунктиру» реальності, обіцяного анотацією, не завдає клопоту читачеві. Патогенна зона після штучного вибуху атомного реактора, кілометри плівок із компроматом на політиків, гончарні забави вищого прошарку – усе це впізнаємо автоматично, навіть без присмаку задоволення від розгадування загадки. Найголовніша з ознак сучасності, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.08.2010

Автор рецензії: Тетяна Дігай (джерело: АртВертеп)

Природа художньої творчості втаємничена. За рахунок чого особистий досвід письменника отримує життя? Творчість як форма буття? Письменник проживає своє життя у слові, слово і є його реальність, справжні події відбуваються з ним у його творах. Або не відбуваються і тоді ми маємо справу із словесними вправами, з грою, що теж має своє законне місце у творчості.

Сучасний літературний процес, на мою думку, нагадує повінь, покликану до життя комплексами, від яких сам пан Фрейд заплакав би! Але на щастя, і в тому потоці зустрічаються талановиті книги.

Проза Тараса Антиповича мені була незнайома ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.08.2010

Автор рецензії: Вадим Грига (джерело: Сумно)

Обкладинка цієї зелененької книжечки нагадує обкладинку туристичного путівника. Звичайний шрифт, фотографія урбаністичного пейзажу – ласкаво просимо до нашого міста. Але - це обкладинка роману, який теж власне пропонує мандрівку, але в місце більш екзотичне та локалізоване набагато далі. Мандрівку в майбутнє. В таке чудернацьке та тьмяне майбутнє.

Тут людей звати так, як може наснитись тільки у швидкому сатиричному сні. Даблдекер, Шюзанна, Банч-Педейра, Прунський – люди-автобуси, люди-прутні живуть у майбутньому.

Герої майбутнього поводяться як персонажі Тарантінівсько-Гайрічивських фільмів. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100