Олександр Апальков, Бригеда Валентина, Матузок Любов : ВІСНИК IV-го міжнародного конкурсу короткого оповідання "Zeitglas-2015" : спеціальне видання, Упорядник: Апальков Олександр : Рецензії в пресі.
Олександр Апальков, Бригеда Валентина, Матузок Любов : ВІСНИК IV-го міжнародного конкурсу короткого оповідання "Zeitglas-2015" : спеціальне видання, Упорядник: Апальков Олександр : Рецензії в пресі
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
ВІСНИК IV-го міжнародного конкурсу короткого оповідання "Zeitglas-2015" : спеціальне видання, Упорядник: Апальков Олександр
IV Міжнародного конкурсу короткої прози
"Zeitglas-2015"
був оголошений 10 грудня 2014 року та тривав до 30 листопада 2015 року.
Будь-який автор мав змогу надіслати ВЛАСНИЙ текст на предмет конкурсного розгляду.
редакция журналу СЧ приймала до розгляду авторські тексти за обов`язкової наявності:
короткій біографії автора ( із зазначенням року народження, поштової адреси, телефона).
Автори трьох найкращих творів будуть відзначені нагородами. Іх новели буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas".
Вісник Четвертого Міжнародного конкурсу короткої прози “Zeitglas-2015” побудовано за алфавітом призвищ авторів, твори яких були взяті до конкурсного розгляду. Нам хотілося показати якомога більше природних текстів, написаних у складний політичний час. Тому всі вони подані в авторьскій редакції.
З повагою,
Олександр Апальков,
редактор журналу «Склянка Часу*Zeitglas»
Нагадуємо, щоб отримувати наш часопис з наступного кварталу, потрібно оформити передплату до 20 числа поточного місяця.
Вартість одного передплаченого примірника нижча, ніж придбаного в торговельній мережі.
Оформити передплату можна також і в редакції журналу. У такому разі, часопис буде доставлятися посилкою, на вказану поштову адресу.
Вартість передплати: на квартал – 35, 10 грн..
на 6 місяців – 70,20, на рік – 140,40 грн.
Передплатний індекс – 41507
Підсумки конкурсу на краще коротке оповідання «Zeitglas-2015»
Підведено підсумки IV-го міжнародного конкурсу на краще коротке оповідання "Zeitglas-2015". Він проводився літературно-мистецьким журналом "Склянка Часу*Zeitglas". У визначений термін до редакції журналу "Склянка часу*Zeitglas" надійшло загалом понад 2,5 тисячі творів сучасних авторів з України та зарубіжжя. До конкурсного розгляду було узято 130 творів. Переможцем конкурсу став Криворучко Владислав з м. Черкаси, за твір "Зламані крила". Друге місце посіла Багрянцева (Ланг) Ольга з м. Дніпропетровськ, за твір "Таракани". Трете місце ... [ Показати всю рецензію ]
зайняла Ясна Людмила з м.Київ, за твір "Пупсик". Лауреатами конкурсу визнано: Бондар Тетяну (м. Армянськ, АРК), за твір "Коли завмирає час"; Бондар Ангеліну (м.Київ), за твір "Нуль у квадраті"; Корсака Івана (м. Луцьк), за твір "Вартовий Лорд"; Свенцицьку Еліну (м.Київ), за твір "Письмо к сестре"; Яценко Галину (м.Турка Львівської області), за твір "Бог дасть". Нагороди та дипломи буде надіслано авторам поштою. Щиро вітаємо переможців, лауреатів і всіх учасників конкурсу. І ласкаво запрошуємо до нового, V-го міжнародного конкурсу на краще коротке оповідання "Zeitglas-2016".
Для участі у конкурсі на краще коротке оповідання, що був оголошений канівським видавництвом, прийшло понад 2500 творів.
Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Дніпрову Зірку».
Так, за словами редактора журналу «Склянка Часу» Олександра Апалькова, у визначений термін до видавництва надійшло понад 2,5 тисяч творів сучасних авторів із України та зарубіжжя.
До конкурсного розгляду було взято 130 творів. У підсумку, найкращим коротким оповіданням члени журі визнали твір «Зламані крила» черкаського автора Владислава Криворучка.
Друге місце посіла Ольга Багрянцева (Ланг) із Дніпропетровська ... [ Показати всю рецензію ]
за твір «Таракани», третє місце – Людмила Ясна з Києва із твором «Пупсик».
За словами організаторів конкурсу, всі нагороди і дипломи будуть надіслані переможцям поштою.
Головна тема змагання літераторів полягатимє у висвітленні проблем сьогодення та ознайомлення читачів з найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.
Організатор: журнал "Скялнка Часу"
Винагорода: призи, друк у журналі
Дедлайн: 30 листопада 2015
Автори конкурсу пропонують учасникам висвітлити проблеми сьогодення та ознайомити читачів із найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.
Умови конкурсу:
1. мова написання – українська або російська;
2. обсяг – до 16000 знаків.
3. вік учасників ... [ Показати всю рецензію ]
– не обмежений.
4. кількість творів – один!
5. тематика – сьогодення...
Будь-який автор може надіслати власний текст на предмет конкурсного розгляду.
До твору необхідно обов’язково додати:
1. короткий лист ( назва конкурсу, назва твору та автор)
2. коротка біографія автора ( із зазначенням року народження, поштової адреси, телефон).
Тексти повинні надсилатися до редакції журналу «Склянка Часу» у роздруківці на папері з обов`язковим доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (12 кегль, з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань) .
Надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.
Адреса редакції: «Склянка Часу*Zeitglas», вул. Шевченка, 31/32, м. Канів, Черкаської обл., 19003.
Автор рецензії: Гусаковский Антон.
(джерело:
Сайт конкурсу)
Настоящее спасибо издателю за «Вестник», и авторам за прозу жизни! Считаю это удачно, оно того стоит. На ошибки в текстах не обращал внимание, так как понимаю, что качественно вычитать и отредактировать в короткий срок одним человеком невозможно. Испытал весь спектр эмоций, хотя не могу сказать, что меня, что-то сильно впечатлило, но культурно обогатился. Всё истории достаточно интересны, несмотря на пересечение в теме некоторых рассказов. Правда в некоторых текстах спотыкался о слова, а где-то скользил по предложениям незаметно до конца. Кто-то был достаточно откровенен в словах и историях, почти ... [ Показати всю рецензію ]
биографичен (или по мотивам), что чувствовалось. А кто-то пожалел слов для своей прозы, в этом была недосказанность для меня. Некоторые даже дважды перечёл. По качеству некоторых историй вполне можно писать сценарий и делать киношку или сериал. Попытать в этом счастье.
В примере «Вестника» есть реальный потенциал и перспектива стартапа. Развитие электронной платформы где писатели выкладывали бы рассказы, а читатели голосовали гривной покупая интелектуальный труд, для прочтения на ридерах и смартфонах. Все довольны, замотивированы и экономика цивилизованно работает.
Выбрать тройку оказалось сложно на данном этапе. Выбрал больше. Из тех историй, что остались в моей памяти после окончательного прочтения «Вестника», некоторые там не задержались. Оценивал как читатель, так как не являюсь по опыту и роду деятельности профи в литературе, не «умничаю».
Яценко Галина «Бог додасть!»
Сичова Анастасія Олександрівна «Будем жить» (Из всех запомнился больше всего. Хорошо и естественно читался, вызывал живые и чёткие картины на протяжении всего прочтения).
Туровська Леся «ЖАЛОБ НЕТ» (Откровенный, прямой, вызвал сопротивление описанной культуре жизни. Поймал себя на мысли, что история не на наших просторах происходит, а в российской глубинке)
Горовий Руслан «ВДОМА»
Білинська Христина Валеріївна «На службі»
Верлан Ірина Анатоліївна «Иная жизнь»
Падалка Олена Олексіївна «Золотая голова»
Раєць Маргарита Леонідівна «Час Є»
Власенко Ирина Владимировна «Чужа війна»
Матузок Любов Петрівна «Перукар та перуки»
Сантросян Паруйр Арменович «Арчи-сын учителя»
Мороз Теодор Семенович «Моя історія»
Крамарова Світлана Вікторовна «Как живешь бабуся?»