Олександр Апальков, Бригеда Валентина, Матузок Любов : ВІСНИК IV-го міжнародного конкурсу короткого оповідання "Zeitglas-2015" : спеціальне видання, Упорядник: Апальков Олександр : Рецензії в пресі.

 
Олександр Апальков, Бригеда Валентина, Матузок Любов : ВІСНИК IV-го міжнародного конкурсу короткого оповідання "Zeitglas-2015" : спеціальне видання, Упорядник: Апальков Олександр : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Бригеда Валентина, Матузок Любов "ВІСНИК  IV-го міжнародного  конкурсу короткого оповідання "Zeitglas-2015" : спеціальне видання, Упорядник: Апальков Олександр" (фото 1)
ВІСНИК IV-го міжнародного конкурсу короткого оповідання "Zeitglas-2015" : спеціальне видання, Упорядник: Апальков Олександр

Олександр Апальков, Бригеда Валентина, Матузок Любов

Склянка Часу*Zeitglas, 2015. — 640 с. — (Серія: Вісник конкурсу короткої прози Zeitglas).
— м.Канів. — Наклад 300 шт.

ББК: 84 (4-Укр.-Рос) 6-5

Жанр:
Проза
Молодіжне
Фентезі

Анотація:
IV Міжнародного конкурсу короткої прози
"Zeitglas-2015"
був оголошений 10 грудня 2014 року та тривав до 30 листопада 2015 року.
Будь-який автор мав змогу надіслати ВЛАСНИЙ текст на предмет конкурсного розгляду.

редакция журналу СЧ приймала до розгляду авторські тексти за обов`язкової наявності:
короткій біографії автора ( із зазначенням року народження, поштової адреси, телефона).

Автори трьох найкращих творів будуть відзначені нагородами. Іх новели буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas".

Вісник Четвертого Міжнародного конкурсу короткої прози “Zeitglas-2015” побудовано за алфавітом призвищ авторів, твори яких були взяті до конкурсного розгляду. Нам хотілося показати якомога більше природних текстів, написаних у складний політичний час. Тому всі вони подані в авторьскій редакції.
З повагою,
Олександр Апальков,
редактор журналу «Склянка Часу*Zeitglas»
Нагадуємо, щоб отримувати наш часопис з наступного кварталу, потрібно оформити передплату до 20 числа поточного місяця.
Вартість одного передплаченого примірника нижча, ніж придбаного в торговельній мережі.
Оформити передплату можна також і в редакції журналу. У такому разі, часопис буде доставлятися посилкою, на вказану поштову адресу.
Вартість передплати: на квартал – 35, 10 грн..
на 6 місяців – 70,20, на рік – 140,40 грн.
Передплатний індекс – 41507

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

29.02.2016

Автор рецензії: Є.Бруслиновський (джерело: Газета "Дніпрова Зірка" від 25 лютого 2016 року)

Підсумки конкурсу на краще коротке оповідання «Zeitglas-2015»

Підведено підсумки IV-го міжнародного конкурсу на краще коротке оповідання "Zeitglas-2015". Він проводився літературно-мистецьким журналом "Склянка Часу*Zeitglas". У визначений термін до редакції журналу "Склянка часу*Zeitglas" надійшло загалом понад 2,5 тисячі творів сучасних авторів з України та зарубіжжя. До конкурсного розгляду було узято 130 творів. Переможцем конкурсу став Криворучко Владислав з м. Черкаси, за твір "Зламані крила". Друге місце посіла Багрянцева (Ланг) Ольга з м. Дніпропетровськ, за твір "Таракани". Трете місце ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

26.02.2016

Автор рецензії: Прогнімак Яков (джерело: KANOS)

Для участі у конкурсі на краще коротке оповідання, що був оголошений канівським видавництвом, прийшло понад 2500 творів.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Дніпрову Зірку».

Так, за словами редактора журналу «Склянка Часу» Олександра Апалькова, у визначений термін до видавництва надійшло понад 2,5 тисяч творів сучасних авторів із України та зарубіжжя.

До конкурсного розгляду було взято 130 творів. У підсумку, найкращим коротким оповіданням члени журі визнали твір «Зламані крила» черкаського автора Владислава Криворучка.

Друге місце посіла Ольга Багрянцева (Ланг) із Дніпропетровська ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

01.02.2016

Автор рецензії: Аdmin: Drohobyczer Zeitung (джерело: Drohobyczer Zeitung)

Головна тема змагання літераторів полягатимє у висвітленні проблем сьогодення та ознайомлення читачів з найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

Організатор: журнал "Скялнка Часу"
Винагорода: призи, друк у журналі
Дедлайн: 30 листопада 2015

Автори конкурсу пропонують учасникам висвітлити проблеми сьогодення та ознайомити читачів із найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

Умови конкурсу:
1. мова написання – українська або російська;
2. обсяг – до 16000 знаків.
3. вік учасників ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.01.2016

Автор рецензії: Гусаковский Антон. (джерело: Сайт конкурсу)

Настоящее спасибо издателю за «Вестник», и авторам за прозу жизни! Считаю это удачно, оно того стоит. На ошибки в текстах не обращал внимание, так как понимаю, что качественно вычитать и отредактировать в короткий срок одним человеком невозможно. Испытал весь спектр эмоций, хотя не могу сказать, что меня, что-то сильно впечатлило, но культурно обогатился. Всё истории достаточно интересны, несмотря на пересечение в теме некоторых рассказов. Правда в некоторых текстах спотыкался о слова, а где-то скользил по предложениям незаметно до конца. Кто-то был достаточно откровенен в словах и историях, почти ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100