Еліна Заржицька : Китеня Тимко та Морська Зірочка : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Еліна Заржицька. Китеня Тимко та Морська Зірочка. У жанрах Дитячі повісті, Мариністика, Пригодницьке. Рец...
 
Еліна Заржицька : Китеня Тимко та Морська Зірочка : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька "Китеня Тимко та Морська Зірочка" (фото 1)
Китеня Тимко та Морська Зірочка

Еліна Заржицька

Талант, 2016. — 64 с. — (Серія: Читаю сам).
— м.Харків. — Наклад 10000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-617-7316-90-8
ББК: 84-4

Жанр:
Дитячі повісті
Мариністика
Пригодницьке

Анотація:
П*яту книгу про пригоди Тимка можна сміливо назвати детективом. Зморений голодом кальмар Архітеутис намірився за будь-що набити собі черево ласою здобиччю. А морські зірки заповзялися зжерти цілий Бар*єрний риф!
Чи вдасться Тимку та Морській Зірочці зупинити навалу кораложерів? Чи викаже Баклан лютому кальмару Архітеутису, куди прямує Тимко? Хто переможе в цій шаленій морській гонитві? Про нові незвичайні пригоди Тимка читайте в книзі Е. Заржицької "Китеня Тимко та Морська Зірочка"

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

22.05.2016

Автор рецензії: Яна Стогова (джерело: Книжкова скриня)

Голодний кальмар Архітеутис, зле прадавнє чудовисько, зазнало ганебної поразки, коли не змогло не те що проковтнути переляканих після омріяної кораблетрощі пасажирів корабля (з лайнером не посперечаєшся, коли він у багато разів більший за тебе), а й бодай налякати когось із людей.
Та мешканцям моря є чого боятися, і вже на перших сторінках цієї книги кальмар згадує, як смакувало йому м’ясце молодого китеняти. Тимко у реальній небезпеці, хоча поки про те й не здогадується.
Ще й в житті Морської Зірочки сталася справжня трагедія: вона не може допомогти своєму другові, Кораловому Кущику. Її родичі ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100