Олександр Балабко : Мальви у Вічному місті : Стежками українців у світах : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Олександр Балабко. Мальви у Вічному місті : Стежками українців у світах.
 
Олександр Балабко : Мальви у Вічному місті : Стежками українців у світах : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Балабко "Мальви у Вічному місті : Стежками українців у світах" (фото 1)
Мальви у Вічному місті : Стежками українців у світах

Олександр Балабко

— Фенікс, 2006. — 348 с.
— м.Київ. — Наклад 1001 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.
ISBN: 966-651-302-1
ББК: 84.4 УКР6-6

Жанр:
Есеї
Життя видатних людей
Мандрівне

Анотація:
Де на Еффелевій вежі знаходиться прапор України? Як Шевченко і Петлюра зустрілися в Парижі? На якій вулиці Рима Микола Гоголь танцював гопака і співав українську пісню після написання чергового розділу "Мертвих душ"? Як почувався Михайло Коцюбинський на віллі Максима Горького на острові Капрі? На ці та інші запитання ви знайдете відповідь, прочитавши нову книжку Олександра Балабка, який на прикладі видатних українців - Анни Ярославни, королеви Франції, Богдана Хмельницького, Григорія Орлика, Симона Петлюри, Миколи Гоголя, Михайла Коцюбинського, Сергія Лифаря, Олександра Вертинського та інших - доводить, що український слід у світах сприяв долученню нашої нації до творення світової політики і культури, наблизив відновлення нашої державності. Автор у цих есеях, нарисах і зарисовках подає цікаві подробиці з життя наших земляків за кордоном, дає змогу читачеві доторкнутися до таїн творчості, якщо це йде мова про митця, та проблем на шляху нашого державотворення, якщо розповідається про політика. Не обійдено й проблему вимушеної еміграції українців в останні роки. Автор під час роботи над цією книжкою залучив численні листи, спогади, інші документальні матеріали про своїх героїв. Видання ілюстроване оригінальними фотознімками Олександра Балабка.

Книжку розраховано на широке коло читачів, на всіх, хто цікавиться вітчизняною історією, культурою і літературою, хто хоче мандрувати стежками великих українців.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100