Ольга Рєпіна : НАШ ЗАСІБ МАКРОПУЛОСА : Збірка критичних есе : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Ольга Рєпіна. НАШ ЗАСІБ МАКРОПУЛОСА : Збірка критичних есе. У жанрах Есеї. Рецензії опублікован...
 
Ольга Рєпіна : НАШ ЗАСІБ МАКРОПУЛОСА : Збірка критичних есе : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1551)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ольга Рєпіна "НАШ ЗАСІБ МАКРОПУЛОСА : Збірка критичних есе" (фото 1)
НАШ ЗАСІБ МАКРОПУЛОСА : Збірка критичних есе

Ольга Рєпіна

— Харків: Експрес-книга, 2015. — 180 с.
— м.Дніпропетровськ. — Наклад 300 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 987-617-7364-17-6
ББК: 84.4УКР6лр

Жанр:
Есеї

Анотація:
Літературні критичні відгуки, зібрані у цій книзі, покликані глибше познайомити читачів із творчістю відомих українських авторів, зокрема дніпропетровських, а також україномовних авторів, які живуть за кордоном.
Книгу рекомендуємо для прочитання поціновувачам сучасної української літератури різного віку, охоплюючи підлітковий і юнацький, оскільки вона формує уявлення про твори авторів, які засобами художнього слова розкривають природу змістотворних складових людського життя. Тому, у книзі приділено увагу таким необхідним у критичній сфері моментам, як-от: патріотичне й естетичне виховання, психологічні особливості сприйняття тексту, а також особистісні характеристики реципієнта.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

16.02.2017

Автор рецензії: Анастасія Мішуста (джерело: gorod.dp.ua)

Цього тижня у Дніпропетровській Центральній міській бібліотеці відбулась презентація збірника рецензій Ольги Рєпіної «НАШ ЗАСІБ МАКРОПУЛОСА». До книги увійшли 30 рецензій – на твори Віри Вовк, Оксани Радушинської, Олександра Косенка, Сергія Бурлакова, Світлани Талан, Елли Леус, Наіля Муратова, Михайла Кудрявцева, Оксани Маковець тощо.
На презентацію завітали голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Луценко, члени НСПУ Анатолій Шкляр, Еліна Заржицька, Наталія Девʹятко, голова ДОО КЛУ Людмила Некрасовська, автор численних гостросюжетних романів ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

14.02.2017

Автор рецензії: Анатолій Шеляр (джерело: Портал "Жінка-Українка")

ВІЧНЕ – ЗА ПОРОГОМ...

Література здавна була живлючим ковтком джерельної води, тим чистим повітрям, яке допомагає мислити, вселяє надію. Завдяки літературі в Україні запалювалися серця, виростали люди чесні, розумні, сповнені високими ідеями.

От і нині, незважаючи на всі катаклізми, негаразди, сумніви, триває літературний процес – одвічний і невмирущий. Виходять нові книги, радують несподівані зустрічі з письменницькими іменами.

Вірші і проза... Не одне століття ці два крила літератури дають людині емоції, можливість злетіти до небачених висот духу. Щось їх зближує, а щось і віддаляє. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100