Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тимур Литовченко, Олена Литовченко, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич : Подарунки від Святого Миколая : електронна книга : Купити книжку.

 
Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тимур Литовченко, Олена Литовченко, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич : Подарунки від Святого Миколая : електронна книга : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тимур Литовченко, Олена Литовченко, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич "Подарунки від Святого Миколая : електронна книга" (фото 1)
Подарунки від Святого Миколая : електронна книга

Еліна Заржицька, Любов Відута, Володимир Вакуленко-К, Наталія Дев'ятко, Тимур Литовченко, Олена Литовченко, Ольга Рєпіна, Тетяна Череп-Пероганич

— Мультимедійне видавництво Стрельбицького, 2017. — 120 с.
— м.Київ. — Наклад 200 шт.

Перевидання.

Жанр:
Дитяча література
Казки
Піксельні книжки

Анотація:
Любий друже! Цю збірку казок до дня Святого Миколая написали для тебе чудові українські письменники з усіх куточків нашої великої країни і навіть з-за кордону — Чехії та далекого американського континенту. Де би вони не жили зараз, вони пишуть для маленьких українців, запрошують усіх вас у чарівний світ казки, де дива трапляються на кожному кроці, а добро обов’язково перемагає зло. В цій книзі зібрано багато цікавих історій, які відбулися напередодні найулюбленішого дитячого свята — дня Святого Миколая.
А ще ця книжка бере участь в благочинній акції, за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО. Так що щиро дякуємо усім, хто придбає цю книжку і веселих вам свят в компанії Святого Миколая!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Немає файлів для скачування.
Реклама
Rambler's Top100