Дара Корній, Ніка Нікалео, Тетяна Белімова, Анна Хома, Вікторія Гранецька, Нікуліна Анастасія, Доллик Любов : Львів. Смаколики. Різдво. : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Дара Корн...
 
Дара Корній, Ніка Нікалео, Тетяна Белімова, Анна Хома, Вікторія Гранецька, Нікуліна Анастасія, Доллик Любов : Львів. Смаколики. Різдво. : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1579)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дара Корній, Ніка Нікалео, Тетяна Белімова, Анна Хома, Вікторія Гранецька, Нікуліна Анастасія, Доллик Любов "Львів. Смаколики. Різдво." (фото 1)
Львів. Смаколики. Різдво.

Дара Корній, Ніка Нікалео, Тетяна Белімова, Анна Хома, Вікторія Гранецька, Нікуліна Анастасія, Доллик Любов

Клуб сімейного дозвілля (КСД), 2016. — 256 с.
— м.Харків. — Наклад 8000 шт.

ISBN: 978-617-12-1550-4
ББК: 84.4УКР

Жанр:
Цикли різножанрових оповідань

Анотація:
Збірка оповідань відомих українських авторів

У кожній з цих історій – народження… Нового почуття, нової надії, нового змісту, нових спогадів… У святковій різдвяній колотнечі на площі Ринок вони можуть раптово опинитися поряд з вами – герої цих оповідань, що кохали, страждали, раділи. Це наче уривки сповіді, випадково підслуханої у затишній кав’ярні за філіжанкою духмяної кави та теплим марципаном… Наче святковий львівський пляцок, де яскравими начинками, з любов’ю зібраними добрими чарівницями-господинями, українськими письменницями Вікторією Гранецькою, Дарою Корній, Тетяною Белімовою, Нікою Нікалео та іншими, стануть надія, романтика, вірність та віра в народження нового життя.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100