Дара Корній : біографія.

Дара Корній на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Д. Корній. Можливість ...
 
Дара Корній : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (327)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Корній Дара (фото 1)
Корній Дара (фото 1)
Корній Дара (фото 2)
Корній Дара (фото 3)
Корній Дара (фото 4)
Дара Корній

м.Львів, Львівська обл.

Епіграф:
"У тіні людини, що йде під сонцем, більше таємниці, ніж у всіх теперішніх, колишніх і майбутніх релігіях".
Джорджо де Кіріко


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (22) Гестбук (2)

Дара Корній народилася 20 вересня 1970 року в селі Секунь Старовижівського району Волинської області. Середню школу закінчила в селі Княже Сокальського району Львівської області.
Закінчила журналістсько-редакторське відділення Українського поліграфічного інституту у Львові (Українська академія друкарства нині). Мама, виховує двох діток – Даринку та Максимка, яких вважає найвагомішим та найважнішим здобутком у житті. Працює у Львівській національній академії мистецтв.
Дякуючи власним діткам, тобто складанням для них на ніч казочок, і відбулося її попадання в літературу. Пише для маляток ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100