Дара Корній, Тетяна Белімова, Ніка Нікалео, Анна Хома, Долик Любов, Рогашко Алла, Долик Любов, Ліщинська Наталя : Львів. Вишні. Дощі. : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Дара Корній, Тетяна Б...
 
Дара Корній, Тетяна Белімова, Ніка Нікалео, Анна Хома, Долик Любов, Рогашко Алла, Долик Любов, Ліщинська Наталя : Львів. Вишні. Дощі. : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1579)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дара Корній, Тетяна Белімова, Ніка Нікалео, Анна Хома, Долик Любов, Рогашко Алла, Долик Любов, Ліщинська Наталя "Львів. Вишні. Дощі." (фото 1)
Львів. Вишні. Дощі.

Дара Корній, Тетяна Белімова, Ніка Нікалео, Анна Хома, Долик Любов, Рогашко Алла, Долик Любов, Ліщинська Наталя

Клуб сімейного дозвілля (КСД), 2017. — 192 с.
— м.Харків. — Наклад 10000 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.
ISBN: 978-617-12-2552-7
ББК: 84.4УКР

Жанр:
Цикли різножанрових оповідань

Анотація:
Нова збірка від улюблених авторів — про неймовірне кохання і красу весняного Львова. Коли природа пробуджується після зимового сну, люди переживають разом з нею повороти долі, несподівані зустрічі, нові відчуття…

Дощі розказують старій бруківці підслухані на небі думки та побачені на землі історії про жагучу пристрасть; вони захлинаються від обурення, оповідаючи про зраду й підлість. Знайте, що особливі львівські вишні-морелі теж мають душу. Вони творять дива, поєднуючи людські долі!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія
Реклама
Rambler's Top100