Сергій Вдовенко : Місто малярів : Містичний детектив-пародія : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Сергій Вдовенко. Місто малярів : Містичний детектив-пародія. У жанрах Містичний детектив, Ірон...
 
Сергій Вдовенко : Місто малярів : Містичний детектив-пародія : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1625)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Сергій Вдовенко "Місто малярів : Містичний детектив-пародія" (фото 1)
Місто малярів : Містичний детектив-пародія

Сергій Вдовенко

— КМ-букс, 2018. — 464 с.
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 96-636-505-08

Жанр:
Містичний детектив
Іронічний детектив
Дитячі повісті

Анотація:
Миле курортне містечко на березі моря. Пальми, сонце, чисті вулиці, білосніжні будинки, дбайливо побілені паркани, привітні мешканці... Однаково гарно відпочивається тут і заможним клієнтам елітного санаторію, і галасливим учасникам рок-фестивалю, і постояльцям маленького місцевого готелю.
Та вся ця ідилія до пори, до часу... Якийсь негідник занадився псувати білосніжні стіни будинків химерними малюнками-графіті. Через ті малюнки й стали відбуватися у місті незвичайні події. А потім почалося і зовсім неймовірне... Геній карного розшуку, майор Риль Жолудьє, з радістю покинувши пляжний шезлонг, береться до справи.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

15.11.2018

Автор рецензії: Роман Зарічний (джерело: TRIP W/ BOOK)

Читати дитячу літературу для мене досить важко, адже тут немає продуманих до деталей героїв, немає часом логічних зв’язків, а інколи відбуваються такі чудернацькі речі, що голова йде обертом. Але я все далі себе переконую, що це потрібно, адже найближчим часом мені прийдеться багато читати малюкові. Точніше я дуже бажаю цього й надіюся, що йому буде подобатися те, що я вибираю. А писати огляд важко, бо попередній досвід десь заховався в глибині й точно не допоможе. Потрібно перетворитися на дитину, яка захоплюється видуманими світами.

«Місто малярів» є переможцем літературного конкурсу в номінації ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100