Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
До шостого випуску альманаху ОКТАВА включено критично-музичні нариси, ноти, розвідки про культурних діячів України на ниві музикознавства та оперного перекладу.
Вихід у світ шостого альманаху "Октава", що відбувся цими днями у Каневі, засвідчує невпинний потяг творчих людей до збереження та розвитку музичної культури в українському суспільстві. Поєднуючи дві важливі складові: теоретичну і практичну його значимість, це видання, що виходить друком із 2015 року, торить собі добрий шлях до різних верств населення, пропагуючи музичні доробки самобутніх митців і творчих колективів.
Незалежна хода "Октави" до читачів, музикантів, діячів культурницьких установ, музикознавців є внеском у гуманітарну скриньку розвитку країни. Зазначимо, що "Октава" на сьогодні ... [ Показати всю рецензію ]
є єдиним музично-фаховим періодичним виданням, редактором якого є жінка, канівчанка Ірина Апалькова. До речі, у названому числі альманаху подано науково обгрунтовану численними документами її нарис-розвідку про активну діяльність у царині першого українського перекладу лібрето європейських опер нашого земляка Олекси Кобця.
- Укладання кожного числа альманаху - справа не прогнозована. Адже творчість авторів, натхнення, задуми - речі непередбачувані. Тому із кожним новим виходом у світ "Октави" редакція прагне показати нашим читачам декілька нових авторських пісень, відповідних музикознавчих і культурницьких нарисів, з огляду як на сучасні настрої, так і на традиційні теми, - зазначає редакторка альманаху. - Знайомтеся із новими публікаціями, а ми будемо утримувати таку тенденцію й надалі. Запрошуємо до співпраці, чекаємо на пропозиції від композиторів, музикознавців, критиків, експертів, керівників художньої самодіяльності, всіх, кому музичне життя України дарує радість.
Перші випуски альманаху, які вже стали бібліографічною рідкістю, є у вільному доступі на сайті видавництва: https://zeitglas.io.ua/file.