Олександр Апальков, Кирпатовський Віталій, Даник Володимир, Денисенко Марина, Апалькова Ірина, Тилик Ігор, Яцкова Лідія : Октава №6 : музичний альманах : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Оле...
 
Олександр Апальков, Кирпатовський Віталій, Даник Володимир, Денисенко Марина, Апалькова Ірина, Тилик Ігор, Яцкова Лідія : Октава №6 : музичний альманах : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Кирпатовський Віталій, Даник Володимир, Денисенко Марина, Апалькова Ірина, Тилик Ігор, Яцкова Лідія "Октава №6 : музичний альманах" (фото 1)
Октава №6 : музичний альманах

Олександр Апальков, Кирпатовський Віталій, Даник Володимир, Денисенко Марина, Апалькова Ірина, Тилик Ігор, Яцкова Лідія

(Переклад: Апальков Олександр)

Склянка Часу*Zeitglas, 2019. — 68 с. — (Серія: музичний альманах).
— м.Канів. — Наклад 300 шт.

ISBN: 978-617-7425-42-6
ББК: 84 (4-Укр.-Рос) 6-5

Жанр:
Альманахи
Пізнавальна література
Культурологія

Анотація:
До шостого випуску альманаху ОКТАВА включено критично-музичні нариси, ноти, розвідки про культурних діячів України на ниві музикознавства та оперного перекладу.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

01.04.2019

Автор рецензії: Редактор (джерело: газета "Дніпрова Зірка" від 14 березня 2019 року)

Вихід у світ шостого альманаху "Октава", що відбувся цими днями у Каневі, засвідчує невпинний потяг творчих людей до збереження та розвитку музичної культури в українському суспільстві. Поєднуючи дві важливі складові: теоретичну і практичну його значимість, це видання, що виходить друком із 2015 року, торить собі добрий шлях до різних верств населення, пропагуючи музичні доробки самобутніх митців і творчих колективів.
Незалежна хода "Октави" до читачів, музикантів, діячів культурницьких установ, музикознавців є внеском у гуманітарну скриньку розвитку країни. Зазначимо, що "Октава" на сьогодні ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100