Еліел Дрейк : Горизонти наших надій : Науково-фантастичний роман з елементами постапокаліптики та кіберпанку : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Еліел Дрейк. Горизонти наших надій : Науково-фан...
 
Еліел Дрейк : Горизонти наших надій : Науково-фантастичний роман з елементами постапокаліптики та кіберпанку : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1625)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліел Дрейк "Горизонти наших надій : Науково-фантастичний роман з елементами постапокаліптики та кіберпанку" (фото 1)
Книжка Еліел Дрейк "Горизонти наших надій : Науково-фантастичний роман з елементами постапокаліптики та кіберпанку" (фото 1)
Книжка Еліел Дрейк "Горизонти наших надій : Науково-фантастичний роман з елементами постапокаліптики та кіберпанку" (фото 2)
Книжка Еліел Дрейк "Горизонти наших надій : Науково-фантастичний роман з елементами постапокаліптики та кіберпанку" (фото 3)
Горизонти наших надій : Науково-фантастичний роман з елементами постапокаліптики та кіберпанку

Еліел Дрейк

— Друк Арт, 2017. — 312 с.
— м.Чернівці. — Наклад 300 шт.

Можливість автографа.
ISBN: пригодницька наукова фантас-тика, постапокаліптика, кіберпанк
ББК: Е49

Жанр:
Наукова фантастика
Кібер-панк
— Пост-апокаліптика

Анотація:
2084. Вірус безсмертя обертається пандемією, яка викошує з лиця землі 4/5 усього людства. Винні в цьому готові на такі жертви. Вони знали, на що йдуть. Але Бог не дозволить їм отримати свого. Тому що їх жаданий рай – це приватне пекло. Їх методи – це смерть та прокляття. Їх вірус – це хибна надія.

Скільки б ми не помилялися, і наскільки б всеохопною не ставала темрява навколо, нагорі є свій план. Поза всіма горизонтами є дещо більше, ніж усе те, що руйнується. Я вірю і знаю – справжня надія ніколи не помирає.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Залиште відгук першим ...
Реклама
Rambler's Top100