Ел. Дрейк : біографія.

Ел. Дрейк на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Е. Дрейк. Можливість придб...
 
Ел. Дрейк : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (321)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Дрейк Ел. (фото 1)
Ел. Дрейк

м.Чернівці, Чернівецька обл.

Епіграф:
Справжня надія ніколи не помирає.

Сайт: horizonsbook.info


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (1) Гестбук (0)

Ел. Дрейк - письменник, спікер і невиправний мрійник, народився 18 серпня 1995 у мальовничих Чернівцях. Вірить, що фантастика може доносити правду і при цьому бути цікавою.

За професією - маркетолог, по життю - фанат технологій, дослідник філософії та теології. У 21 видав свій дебютний sci-fi роман, «Горизонти наших надій».

Ел. - переконаний християнин. Впевнений, що справжня віра в Бога не може бути сліпою, тому що самий прийшов до неї через сумніви.

Тепер він пише про недалеке майбутнє з краєвидом на вічність. Так, і ще про кіборгів, штучні інтелекти, пандемії, війни і просто крутих ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100