Петро Яценко : "Львівська сага" : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Петро Яценко. "Львівська сага" : роман. У жанрах Родинна сага. Анотація: Доля двох сімейств - Ліщинських і Малодобрих - перепліт...
 
Петро Яценко : "Львівська сага" : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Петро Яценко ""Львівська сага" : роман" (фото 1)
"Львівська сага" : роман

Петро Яценко

Літературна агенція "Піраміда", 2010. — 148 с. — (Серія: Приватна колекція).
— м.Львів. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-441-148-3
ББК: 84.4

Жанр:
Родинна сага

Анотація:
Доля двох сімейств - Ліщинських і Малодобрих - переплітається у старовинному місті. Донька найвпливовішого міського злочинця закохується у нащадка родини катів, що завше представляли правосуддя. Вона кидає виклик суспільству, а він, що не має духу приплеснути навіть муху, виявляє у себе таємний хист. Їх долі тісно переплетені з долею Міста, що проходить крізь дві світові війни.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (4) Де купити (1) Скачати файл

…Кров міста – вода – зупинилася у водогонах. Припинилося биття міського серця – вщухли плітки та розмови. Говорити стало нікому. Сірими принишклими мовчазними покидали Львів мешканці – його душа.

Із боліт, на яких споконвіку стояв Львів, задавлених чавуном і бруком, загнаних у небуття боліт, піднімалися тумани. Вони огортали собою Львів, ховали спочатку підмурівки, затим – вікна, дахи і нарешті – вежі. Важкі задушливі тумани піднімалися із підземної Полтви й лягали на місто білим саваном, укривали шляхи, добиралися до вершини Замкової гори і Лисої гори, і якщо дивитися з цих гір, місто зникало, ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100