Олексій Нікітін : Маджонг : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Олексій Нікітін. Маджонг : роман. У жанрах Романи, новели та оповідання, Містичне. Анотація: Маджонг - це гра, в якій кожна кость і ко...
 
Олексій Нікітін : Маджонг : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олексій Нікітін "Маджонг : роман" (фото 1)
Маджонг : роман

Олексій Нікітін

— Ad Marginem, 2012. — 430 с.
— м.Москва. — Наклад 2000 шт.

Жанр:
Романи, новели та оповідання
Містичне

Анотація:
Маджонг - це гра, в якій кожна кость і кожна комбінація мають символічне значення. Роман "Маджонг" зіграний його персонажами за столиком одного з київських кафе.

Сюжет роману пов'язаний з долею рукопису третього тому "Мертвих душ" Гоголя. Поділений на декілька частин, він потрапляє до різних колекціонерів, між якими виникає конкуренція, що швидко переходить у війну.

Головний герой книги, журналіст Євгеній Львов, на перший погляд випадково виявляється одним з основних учасників пошуку рукопису. Проте, як з'ясовується, випадковостям немає місця в долі головного героя, його шлях вивірений до деталей, тому що це - шлях шамана.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (8) Відгуки читачів (2) Де купити (1) Скачати файл

Маджонг попал к ним давно – лет пятнадцать назад – и уже никто не мог сказать наверное, откуда он взялся. Сонечка смутно припоминала, что обклеенную потертой зеленоватой тканью картонную коробку с ручкой и двумя костяными застежками, она купила на Сенном рынке, когда там еще можно было что-то купить. Камни были грязные, то есть жирные, и Сонечка уверяла всех, что даже постирала их порошком «Лотос» в своей старой посудомоечной машине. Собственно, только это она и могла сделать с бамбуковыми камнями, на которых красной, синей и зеленой красками были нанесены непонятные ей рисунки. В маджонг она тогда ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100