Олексій Нікітін : Маджонг : роман : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Олексій Нікітін. Маджонг : роман. У жанрах Романи, новели та оповідання, Містичне.
 
Олексій Нікітін : Маджонг : роман : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олексій Нікітін "Маджонг : роман" (фото 1)
Маджонг : роман

Олексій Нікітін

— Ad Marginem, 2012. — 430 с.
— м.Москва. — Наклад 2000 шт.

Жанр:
Романи, новели та оповідання
Містичне

Анотація:
Маджонг - це гра, в якій кожна кость і кожна комбінація мають символічне значення. Роман "Маджонг" зіграний його персонажами за столиком одного з київських кафе.

Сюжет роману пов'язаний з долею рукопису третього тому "Мертвих душ" Гоголя. Поділений на декілька частин, він потрапляє до різних колекціонерів, між якими виникає конкуренція, що швидко переходить у війну.

Головний герой книги, журналіст Євгеній Львов, на перший погляд випадково виявляється одним з основних учасників пошуку рукопису. Проте, як з'ясовується, випадковостям немає місця в долі головного героя, його шлях вивірений до деталей, тому що це - шлях шамана.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (8) Відгуки читачів (2) Де купити (1) Скачати файл

Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Відгук

06.01.2012
Повзучий голландець (Оцінка: Варто прочитати)

Після прочитання двох третин книги вже сформувалося головне питання до автора. "Як до нього потрапив рукопис Гоголя?", у що з готовністю повірили деякі московські читачі.

Про детекстивну та ігрову лінію нічого не писатиму, але "третій том Мертвих душ" таки примушує засумніватися, чи не списував Нікітін часом у самого Миколи Васильовича.

31.12.2010
ольга-марія (Оцінка: Варто прочитати)

От почитайте уривок! У мене зараз дуже вредний настрій, тому я вам таке раджу. Бо тоді ви як я заморочитесь, щоб цю книжку здобути! Бо це очевидно класна книжка, якщо автор кількома сторінками зумів одразу за десяток ниточок посмикати. Тут тобі і прекрасна мова, і ненав"язливий ритм оповіді, і легка така ностальгія за тим, що не у всіх було, але всі чомусь пам"ятають... А в анотації ще наобіцяли інтригу і шаманів.

І що мені тепер, Амазон освоювати?!
Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100