Сергій Жадан : Гімн демократичної молоді : оповідання : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Сергій Жадан. Гімн демократичної молоді : оповідання. У жанрах Цикли різножанрових оповідань, Авторсь...
 
Сергій Жадан : Гімн демократичної молоді : оповідання : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати
на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Сергій Жадан "Гімн демократичної молоді : оповідання" (фото 1)
Гімн демократичної молоді : оповідання

Сергій Жадан

Фоліо, 2006. — 223 с. — (Серія: Графіті).
— м.Харків. — Наклад 3000 шт.

ISBN: 966-03-3674-8

Жанр:
Цикли різножанрових оповідань
Авторська проза
Міське

Анотація:
«Гімн демократичної молоді» — шість ліричних історій про роз­виток середнього бізнесу в умовах формування відкритого суспільства. Сюжет книги поєднує в собі ліричну оповідь із фаховими публіцистичними розвідками, присвяченими легалізації тіньового сектору економіки. Все, що ви хотіли знати про дружбу і вірність менеджерів середньої ланки, але не знали в кого спитатись.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (2) Скачати файл
Рецензія

05.03.2011

Автор рецензії: Без підпису (джерело: ЗІК)

Із Сергієм Жаданом складно робити інтерв’ю. Принаймні тоді, коли це вже не вперше і менше хочеться запитувати, а більше просто слухати. Авторське читання нових текстів — поезій і прози. Втім, на інтерв’ю Сергій Жадан завше погоджується радо. Інша справа – у Львові він не належить собі. Так було і цього разу.
-AAA+

Незважаючи на майже двогодинну автограф-сесію, яка передувала презентації нової книги Жадана «Гімн демократичної молоді», бажаючих взяти автографи у письменника після самої презентації було більш, ніж достатньо.

Жадан таки найпопулярніший письменник серед молоді, про що свідчив ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.03.2011

Автор рецензії: Богдан Логвиненко (джерело: Сумно)

Цю обкладинку Ви впізнаєте з мільйону інших беззаперечно. Жадан вже давно не дивує своєю неординарністю і тепер він вирішив використати за фейс нової книжки поцілуночок "в ясна" Хонеккера та Брежнєва. Думаю, в цьому є підтекст, а як можна інакше пояснити сересерівський червоно-білий стиль із надписом "Гімн демократичної молоді"? Така в нас "демократія", панове!Книга вийшла в серії "Графіті", як і три попередні: "Депеш Мод", "Цитатник", "Anarchy in the UKR" (читати рецензію>>>). І це за останні три роки!

"Гімн демократичної молоді" - це збірка, до якої ввійшло шість оповідок про розвиток ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.03.2011

Автор рецензії: Євген Повєткін (джерело: Кут)

1 березня 2006 року вийшла в світ нова книга харківського письменника Сергія Жадана "Гімн демократичної молоді". На обкладинці її, а також на рекламних плакатах можна побачити на фоні кольору червоної цегли фото Леоніда Брежнєва, який цілується з Еріхом Хоннекером.

Втім, у самому творі немає жодної згадки ні про одного, ні про іншого лідера соціалістичного табору, та й, чесно кажучи, молодь (судячи з книги, це поняття охоплює людей віку від 25 до 45 років, але здебільшого молоддю письменник вважає тридцятилітніх, тобто своїх однолітків) якось не назвеш "демократичною".

В основному йдеться ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100