Сергій Жадан : Марадона : поезії : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Сергій Жадан. Марадона : поезії. У жанрах Збірки лірики. Рецензії опубліковані в Друг читача, Сумно
 
Сергій Жадан : Марадона : поезії : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1529)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Сергій Жадан "Марадона : поезії" (фото 1)
Марадона : поезії

Сергій Жадан

Фоліо, 2007. — 176 с.
— м.Харків. — Наклад 3000 шт.

ISBN: 978-966-03-4194-4

Жанр:
Збірки лірики

Анотація:
Серігй Жадан (народився 1974 р.) - поет, прозаїк, есеїст, перекладач. Автор кількох книжок віршів і прози, поетичних антологій, театралізованих проектів, а також ініціатив по внесеннб поправок до закону України "Про лібералізіцію та легалізацію систами розповсюдження фармакологічних речовин", відхилену Верховною Радою України п`ятого скликання.
"Марадона" - нова книга віршів С. Жадана, присвячена колекнтивним видам спорту, проблемам розвитку фізкультурного руху, корегуванню графіків індивідуального навантаження та іншим аспектам проходження допінг-контролю.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (2) Скачати файл
Рецензія

05.03.2011

Автор рецензії: Олег Коцарев (джерело: Друг читача)

Такий або приблизно такий жарт супроводжував останню збірку поезій С. Жадана „Марадона” під час грандіозного літературно-музичного фестивалю „Харківська Барикада”. Втім, якщо у цій фразі поміняти місцями дійових осіб, мало що змінилось би.. Адже й про видатного футболіста у книжці небагато – натомість вистачає нових віршів про любов, подорожі, смерть і злочини.
Нові вірші – це вже традиційно маленькі сюжетні ритмічні історії. Щоправда, порівняно з попереднім Жаданом, тепер історії все частіше торкаються теми криміналу, від стильно-романтично-лакованого у розділі „Радіо Шансон”, до скрипучого містечкового ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.03.2011

Автор рецензії: Тетяна Потапова (джерело: Сумно)

У новій збірці віршів Сергія Жадана не стало менше алкоголю, сигаретного диму, ґанджі, криміналу, затяжної депресії та решти характерних жаданівських атрибутів. Однак поезії у звичному форматі «записок подорожнього» читати не набридає, навіть якщо в книзі постають вже не нові теми попередньої.

Збірку «Марадона» легко розібрати на цитати, а намальовані картинки буття, як і «Цитатник», нагадують роуд-муві по-українськи або ж портфоліо фоторепортера, що спеціалізується на «соціалці». У системі образів з «Марадони» є чимало алюзій на «Цитатник», але наразі в центр винесено спорт: тут мало йдеться ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100