Михайло Бриних : Шахмати для дибілів : Анотація, уривок з книги.

Автор Михайло Бриних. Шахмати для дибілів. У жанрах Роман-виховання. Анотація: “Шахмати для дибілів” – це класичний роман виховання з вла...
 
Михайло Бриних : Шахмати для дибілів : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому
нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Михайло Бриних "Шахмати для дибілів" (фото 1)
Шахмати для дибілів

Михайло Бриних

Факт, 2008. — 142 с.
— м.Київ. — Наклад 1500 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Роман-виховання

Анотація:
“Шахмати для дибілів” – це класичний роман виховання з властивостями шахового підручника та містичного трилера, що пропонує читачеві зазирнути у найпотаємніші закамарки світобудови. Рукопис роману “Шахмати для дибілів” відзначений третьою премією літературного конкурсу “Коронація слова – 2008”.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

АЛЬФА ВСТРІЧАЄ АМЄГУ

Мальчік сидів на підлозі, розклавши навколо себе пакєти з чіпсами, шоколадні батончики і кукурузяні хлопья. Спершу він жмакав спустошені пакєти й відкидав їх убік. Но всі ці обгортки були дуже льогенькі, й тому далеко не відлітали. Так і сидів мальчік, поміж сміття та вкусностєй, і ніхто не мішав його мислям. Це продолжалось ровно пітнадцать хвилин.
Коли до закритія магазіна залишились щитані понти, охраннік рішив пройтись по завідєнію. Він не дуже любив це діло, патамушо за цілий день йому добряче набридали усі ці стелажі й полиці, вітрини і стойки, на которих лежало все, ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100