УФО №1(7) 2009 : Український Фантастичний Оглядач
Радій Радутний, Тимур Литовченко, Наталія Дев'ятко, Олександр Левченко, Дьомова Наталія, Ряполова Марія, Владмірова Тала, Андрос Олег, Гулак Ганна, Сергєєв Алекс, Діброва Вікторія, Карацупа Віталій, Олег Сілін
(Переклад:
Дев'ятко Наталія)
— Панорама,
2009.
— 72 с.
— (Серія: Фантастика).
— м.Львів. — Наклад 1000 шт.
Можливість автографа.
Жанр:
— Часописи
— Наукова фантастика
— Фантастичний детектив
Анотація:
Зміст
Радій Радутний. Колонка редактора: Пишіть!..
Літописець
Олександр Макаренко. «УФО» мусить бути!..
Проза
Олександр Левченко. Вікно
Алекс Сергєєв. Астероїд
Радій Радутний. Навздогін [Далі буде]
Ганна Гулак. Наречена вітру / Пер. Тетяни Бойко, Наталії Дев’ятко
Олег Андрос. Людина і вогонь
Вікторія Доброва. Талісман на щастя
Наталія Дев’ятко. Чорна зима: Повість [Далі буде]
Не проза
К. Мещеряк. Дуель: Комікс
Проза
Наталія Дьомова. Слухай, продай душу, га? [Закінчення, початок у №3, 4 за 2008 р.]
Конкурс
Марія Ряполова. Звідки беруться янголи
Тала Владмірова. День останній і перший
Олег Сілин. Примірник
Інтерв’ю
Радій Радутний. Я – марсіанський агент!: [Інтерв’ю з Яною Дубинянською]
Критика
Віталій Карацупа, Олександр Левченко. Минуле української фантастики: [Про письменників-фантастів Миколу Білкуна, Радія Полонського, Юрія Щербака, Валентина Чемериса, Наталію Околітенко, Анатолія Дімарова, Анатолія Стася, Юрія Ячейкіна, Олександра Зиму, Юрія Лоцманенка]
Наталія Дев’ятко. Можливості впливу сучасних жанрів: фантастика, фентезі, казка
Найкраща польська фантастика: [Про польський журнал фантастики «Science fiction»]
Олександр Левченко. Бібліографія книг україномовної фантастики за 2007-2008 роки
Телескоп
[Коротко про новини фантастиці світу]
Відомості про авторів
Лінк із зображенням книжки:
|
Колонка редактора
Добридень, шановні читачі!
Не лякайтесь, нічого з головредом УФО не трапилося. Просто дехто з нас має велике прохання до читачів. Дехто – це я, заступник головного редактора Радій Радутний, а прохання таке… втім, почну здалеку.
Знаєте, чого найбільше не вистачає нашому журналу? Зворотнього зв'язку. Не те, щоб його зовсім не було, все-таки двадцять перше століття надворі, інет є, форуми є, й щоб листа відправити, не треба на пошту бігти. Але все одно, деякі статті та оповідання йдуть наче в бочку – бульк, і немає; й ми не знаємо, чи сподобалися вони читачам, чи зовсім навпаки. ... [ Показати весь уривок ]
Це був натяк, а реалізувати його можна за допомогою або дописів на українському літфорумі (litforum.net.ua), або ж листів до редакції. Повірте, цим ви істотно допоможете редакції, а вона, будьте певні, вам же й віддячить, зробивши журнал ще цікавішим.
А ще – не вистачає піару. Ви будете сміятись. Але фраза «я випадково дізнався про ваш журнал» в листах зустрічається мало не найчастіше. Саме так, випадково про нього й дізнаються, а це негаразд. Чому б вам не допомогти людям? Якщо хтось веде блог – напишіть про нас; якщо хтось працює в газеті, журналі – і ви нас згадайте. Не перше й не друге – напишіть замітку про нас до місцевої газети, до заводської багатотиражки, до інститутської стінгазети, нарешті.
Знайдете однодумців, отримаєте можливість обговорити фантастичні новини у своєму середовищі – хіба погано?
Хоча спілкуватися вживу – воно, звісно, цікавіше. У кінці минулого року ми провели в столиці кілька презентацій журналу. Але скільки там того Києва! Чому б читачам з Житомира, Вінниці або Херсону не згуртуватися в клуб любителів фантастики та не запросити нас в гості? Будьте певні, приїдемо! Зможете висловити все, що про нас думаєте…
Та й взагалі – клуби любителів фантастики варті уваги. У якомусь з наступних випусків розповімо про ті, з робою яких знайомі. Якщо встигнете створити ще кілька штук – згадаємо й вас.
Отже, шановні друзі – пишіть! [ Згорнути уривок ]
|