Ред'ярд Кіплінґ : Такі собі казки : аудіокнига : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Ред'ярд Кіплінґ. Такі собі казки : аудіокнига.
 
Ред'ярд Кіплінґ : Такі собі казки : аудіокнига : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ред'ярд Кіплінґ "Такі собі казки : аудіокнига" (фото 1)
Такі собі казки : аудіокнига

Ред'ярд Кіплінґ

(Переклад: Володимир Чернишенко, Наталія Дьомова, Сав'юк Ірина)

Навчальна книга - Богдан, 2010. — 0 с.
— м.Тернопіль. — Наклад 1000 шт.

ISBN: 2000000001982

Жанр:
Аудіокнижки
Казки
Дитячі переклади

Анотація:
"Сьогодні Редді виспівував нового вірша..." - написала у своєму щоденнику дружина великого поета і письменника Ред'ярда Кіплінґа - Керрі Кіплінґ. Мимохідь зронена фраза, але у ній - увесь Кіплінґ, уся його поезія та поетичність. Можливо, це тому Ред'ярдові вірші аж просяться на музику. І знаходяться люди, які їм у цьому допомагають.
Услід за вперше повним перекладом "Таких собі казок" Р.Кіплінґа, видавництво "Богдан" годується випустити в світ аудіокнигу "Такі собі казки", у якій вірші, що завершують кожну казку в книзі, поклала на музику і заспівала під гітару львівська бардесса Юля Броварна. Начитані тексти оживають, вирвані зі сторінок крізь динаміки голосом Юлі, набувають нових барв і рис. Іноді здається, що до чистого і дзвінкого голосу співачки долучається хрипкуватий басок: "Не хочеш
горбату спи-и-и-ну!.." Мабуть, це Кіплінґ підспівує, розхитуючись із боку в бік у своєму улюбленому кріслі, та диригуючи люлькою з курним димком.
Диск-аудіокнига "Такі собі казки" видавництва "Богдан", озвучений Юлією Броварною стане чудовим доповненням для тих, хто вже купив однойменну книгу, і стимулом для тих, хто ще ні. Нарешті, презентувавши українській малечі Кіплінґа-казкаря та Кіплінґа-художника, ми маємо змогу познайомити всіх і з Кіплінґом... піснярем!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100