Михайло Назаренко : Поховання на могилі (Шевченко, якого знали) : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Михайло Назаренко. Поховання на могилі (Шевченко, якого знали). У жанрах Історична документ...
 
Михайло Назаренко : Поховання на могилі (Шевченко, якого знали) : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Михайло Назаренко "Поховання на могилі (Шевченко, якого знали)" (фото 1)
Поховання на могилі (Шевченко, якого знали)

Михайло Назаренко

— ВД "Сварог", 2006. — 688 с. — (Серія: Неофіційно).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 966-8970-06-3

Жанр:
Історична документалістика
Життя видатних людей
Роман-життєпис

Анотація:
Шевченко — пророк, але що саме він пророкував? Шевченко безсмертний, але яким є його потойбічне життя? Чому він виїздить з могили на білому коні? Як Шевченко виконував заповіт Пугачова? Як примусив царя визволити селян?
Шевченко — характерник, Шевченко — чаклун, що змінює обличчя, Шевченко — незвичайний маляр… Такого Шевченка зараз мало хто знає. Але таким його знали.
«Поховання на могилі» — найповніше зібрання народних переказів про Шевченка, «паралельна біографія» Кобзаря, несподівана і захоплююча.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

27.04.2011

Автор рецензії: Олена Харитоненко (джерело: e-motion)

Якось у вірші “Хіба самому написать…” Шевченко дорікав своїм сучасникам: “Либонь, уже десяте літо, / Як людям дав я «Кобзаря», / А їм неначе рот зашито, / Ніхто й не гавкне, не лайне, / Неначе й не було мене”.
Треба зазначити, нарікання поета на співвітчизників – так свідчить історія – були марними. Протягом багатьох років вони говорили, думали, писали про Кобзаря стільки, скільки йому і не мріялося. Це доводить у своїй книзі “Поховання на могилі” М. Назаренко, пропонуючи читачам найповніше на сьогоднішній день зібрання легенд про Тараса. Першоджерела (усні перекази, анекдоти, що побутували в ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100