Христина Лукащук : "Рожевий і ще раз рожевий" : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Христина Лукащук. "Рожевий і ще раз рожевий". У жанрах Еротичне. Рецензії опубліковані в книга
 
Христина Лукащук : "Рожевий і ще раз рожевий" : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Христина Лукащук ""Рожевий і ще раз рожевий"" (фото 1)
"Рожевий і ще раз рожевий"

Христина Лукащук

— ЛА "Піраміда", 2009. — 150 с.
— м.Львів. — Наклад 500 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-441-122-3
ББК: 84.4 Л94

Жанр:
Еротичне

Анотація:
До чергової книжки сучасної письменниці зі Львова ввійшла повість, в основі концепції якої історія кохання, висвітлена в певному ракурсі - побачити в жінці не лише об"єкт еротичного зацікавлення, а й гаму відчуттів, світ чуттєвості та задоволення. Повість відверта, інтимна і свідчить про те, що авторка не зупиняється у власних пошуках - як літературних, так і суто жіночих.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

03.09.2011

Автор рецензії: Іван Лучук (джерело: книга)

У нас доволі сильна сучасна проза, вирізняється вона розмаїттям стильових течій, багатогранням тематичного наповнення, сміливістю та відвертістю, і ще багато чим. Можна було б застосувати ґендерний підхід, тобто виокремлювати жіноче та чоловіче письмо, і в цьому теж був би сенс. Нас же цікавить наразі одна авторка й один її твір.
Христина Лукащук народилась 1972 року у Львові. Навчалась у Львівському училищі прикладного мистецтва імені Івана Труша (спеціальність: художня кераміка). Закінчила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд». Дебютувала ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100