Тетяна Дігай : Дзеркало : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Тетяна Дігай. Дзеркало.
 
Тетяна Дігай : Дзеркало : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1625)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тетяна Дігай "Дзеркало" (фото 1)
Дзеркало

Тетяна Дігай

— Тернопіль : Воля, 2009. — 140 с.
— м.Тернопіль. — Наклад 500 шт.

ISBN: 978-966-8569-55-5
ББК: 83.3 (4Укр) Д-44

Жанр:
Збірки рецензій
Літературні портрети

Анотація:
Книжку тернополянки Тетяни Дігай «Дзеркало» склали 45 різних за жанром критичних статей. Серед них «мобільні» відгуки на найновіші книги поетів (В. Кикоть, Ю. Завадський, І. Павлюк, Я. Павуляк, Г. Осадко, Н. Степула, Н. Пасічник та інші), прозаїків (Г. Вдовиченко, В. Гук, Люко Дашвар, Ю. Камаєв, М. Кідрук, Л. Різник, Є. Положій та інші), літературні портрети сучасників різних поколінь – Г. Білоус, В. Кашка, П. Гнида; грунтовні розвідки-роздуми над творчістю класиків «розстріляного відродження» (Д. Фальківській, М. Хвильовий), і навіть присутня критика на критика В. Даниленка.
У передньому слові головний редактор літературно-критичного часопису «Київська Русь», лауреат Шевченківської премії Дмитро Стус, зокрема, зазначив: «Цією книжкою Тетяна Дігай структурує процес, стаючи в один ряд з тими, хто так само як і вона вважає, що й «один у полі воїн», що зусилля поодиноких диваків потрібні, що в якомусь ще невідомому році, саме критична книжка – вибір критика – допоможе комусь віднайти той літературний текст, за яким і складатиметься уявлення про нас усіх... І скажіть після цього, що праця критика геть невдячна, навіть коли нікому ніби й не потрібна»

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100