Тарас Антипович : Хронос : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Тарас Антипович. Хронос : роман. У жанрах Фантастичне. Анотація: "Хронос" - футурологічний роман із винятково ефектним сюжетом і прискі...
 
Тарас Антипович : Хронос : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тарас Антипович "Хронос : роман" (фото 1)
Хронос : роман

Тарас Антипович

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2011. — 200 с. — (Серія: Доросла серія).
— м.Київ. — Наклад 2500 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Фантастичне

Анотація:
"Хронос" - футурологічний роман із винятково ефектним сюжетом і прискіпливо-болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок 2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей. За образом космополітичного суспільства у новій книзі молодого письменника проступає віртуозна проекція на сучасну Україну.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (2) Де купити (1) Скачати файл

Осінь 2042
«Минуле відновлює Бог»
Професор Койфман прокинувся у своїй персональній палаті. Уночі йому наснилися вбиті звірі, що лише посилило панічний настрій ранку. Професор схилився над умивальником, по-журавлиному вигнувши свою довгу шию, хлюпнув у лице води. Він хотів було пополоскати рота дезінфектором, але стерильність побуту й без того дістала його за чотири місяці, проведені у стінах психлікарні. Професор обмежився гучним плювком в умивальник і вийшов із палати.
У безлюдному холі він постояв перед плазмовим телевізором, де хворі мали звичай дивитися вечірні новини. Спробував потамувати ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100