Вікторія Гранецька : Мантра-омана : роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Вікторія Гранецька. Мантра-омана : роман. У жанрах Містичне, Психологічне, Триллер. Рецензії опубліковані в Сторі...
 
Вікторія Гранецька : Мантра-омана : роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Вікторія Гранецька "Мантра-омана : роман" (фото 1)
Мантра-омана : роман

Вікторія Гранецька

Клуб сімейного дозвілля (КСД), 2011. — 240 с.
— м.Харків. — Наклад 5000 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Містичне
Психологічне
Триллер

Анотація:
Єва зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вона живе лише для власного задоволення. Єдине, що не вписується в стиль її життя — сни. Щоночі до неї приходить таємничий Ловець Снів і умовляє стрибнути з даху. Та сліди від його пальців залишаються і після пробудження Єви.
Тільки смерть і «воскресіння» дозволяють зрозуміти, чому її теперішнє життя стало беззмістовним — колись вона була іншою, палко кохала. Але рідна мати зробила все, щоб розлучити її з коханим. Він не пережив тієї втрати... Тепер Єва повинна спокутувати цей гріх.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (1) Де купити (2) Скачати файл
Рецензія

29.08.2017

Автор рецензії: Володимир Півень (джерело: Сторінка автора facebook)

(Гранецька В.Л. Мантра-омана / Вікторія Гранецька. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2011. – 240 с.)

Поблукавши «оманливими» стежками тексту, побачив, як не дивно, Ту, що допомогла впоратись із безладом думок: із ранкової імли дедалі відчутнішим тоновим контрастом набувала чорноти жіноча постать… Хто це? О, та невже?!.. Вона насувалась навстріч, тримаючи під пахвою свою власну голову – Марена!!! Коли ж, повз мене – остовпілого – велично пропливла Володарка Життя і Смерті, я, прийшовши до тями, зрозумів, що з’ява Богині – то знакова підказка мені, нетямущому читачеві «Мантри-омани»: ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

11.11.2015

Автор рецензії: Сашко Завара (джерело: Буквоїд)

Вікторія Гранецька. Мантра-Омана. Харків: КСД, 2011 – 240 с.

Булгаковський Воланд зауважив: після смерті кожен отримує те, у що вірував протягом життя. Чи сподобалася нова реальність Єві, головній героїні роману Вікторії Гранецької «Мантра-Омана», це питання доволі сумнівне.

Взявши до рук книжку, вивчивши анотацію і доданий видавництвом до неї відгук популярної авторки, книголюб тут же може дійти висновку, що тримає у долонях ще одну нову-стару історію про буремне життя у великому місті на кшталт «крізь терен до зірок», розраховану на загал. В принципі, це не так далеко від істини, от тільки ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.10.2011

Автор рецензії: Наталя Тисовська (джерело: Буквоїд)

Книжку «Мантра-омана» цьогорічної переможниці конкурсу «Коронація слова» в номінації «Романи» я привезла з Львівського форуму видавців з автографом письменниці, Вікторії Гранецької, і прочитала одразу, а от написати рецензію взялася тільки зараз, рівно за місяць. Поясню чому: роман, практично позбавлений нальоту учнівства, і це попри те, що молода авторка відверто зізналася: це її перший завершений текст, викликав у мене почуття, які ніяк не вкладалися в слова. Але минув місяць, і слова самі собою знайшлися.

Отже, яка вона - книжка року за версією «Коронації слова»?
----Увага! Багато спойлерів!----
Структурно ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.10.2011

Автор рецензії: Юрій Мостовий (джерело: Погляд: Блог: Інший вимір)

Літературний коктейль року

Іноді трапляються книжки, що здаються складними.
Не занадто розумними. Ні. Якраз навпаки. Прості як «двері», в тому плані: все там й дурневі зрозуміло. Так зараз з усією сучасною літературою.
Складними за настроєм та інгредієнтами сюжету. У випадку з останнім, це коли розумно «напхано» усього потроху.
До таких я відніс би й роман переможниці цьогорічного літературного конкурсу «Коронація слова» - Вікторії Гранецької «Мантра-омана».
Вікторія Гранецька – дипломований психолог, талановита журналістка, ефектна блакитноока брюнетка. Має свій авторсько-інформаційний ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.10.2011

Автор рецензії: Жанна Куява (джерело: sumno.com)

«Мантра-омана»: не сотвори собі …гріха

Письменниця Вікторія Гранецька – про «власноруч умебльоване пекло»: дошкульне почуття провини і згубну спокуту.

Не знаю, як ви, а мені, як і героїні роману «Мантра-омана», що переміг у літературному конкурсі «Коронація слова-2011», Євпраксії (скорочено – Єва), уявлялося, "як одного разу посеред буденних справ, до тебе прийде Розплата. Візьме за руку і скаже: "Ходімо."
Щоправда, мені «уявлялося», що то має відбуватися за волею Всевишнього. Натомість Єва сама подбала про спокуту і сама вчинила над собою Розплату, взявши на себе непосильну роль...

У ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100