Джаклін Вілсон : Опівночі : повість : Анотація, уривок з книги.

Автор Джаклін Вілсон. Опівночі : повість. У жанрах Дитячі повісті, Дитячі переклади, Дитяча література. Анотація: У одному англійському мі...
 
Джаклін Вілсон : Опівночі : повість : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1625)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Джаклін Вілсон "Опівночі : повість" (фото 1)
Опівночі : повість

Джаклін Вілсон

Навчальна книга - Богдан, 2011. — 256 с. — (Серія: Дівчатка Джаклін).
— м.Тернопіль. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 978-966-10-1439-7
ББК: 84.4 Вел

Жанр:
Дитячі повісті
Дитячі переклади
Дитяча література

Анотація:
У одному англійському місті живе незвичайна дівчинка на ім'я Вайолет.
Вона мріє про світ ельфів та фей, казкових палаців і драконів. Тому обожнює книги Каспера Дріма - відомого ілюстратора, який створює дивовижні світи, і сама мріє колись створити власний казковий світ.
Між тим здається, що у буденному світі щось пішло не так. Неприємності у школі, важкі стосунки у родині... А може казковий світ і світ реальний дивним чином перемішалися? Може її мати - сумирна коминкова фея, тато-полісмен - підступний людожер, шкільна подруга - королівна фей, а улюблений брат Вілл - химерний підкидьок, дитина дрібного народцю... Але вихід із кризи доводиться шукати у реальному, а не вигаданому, житті. І Вайолет його знаходить.
Книги Джаклін Вілсон - історії про звичайні пригоди незвичайних дівчат.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Я завжди цікавилася феями. Не тими маленькими рожевими і гарнюніми феями, що навшпиньках стрибають з пелюсточки на пелюстку. Я маю на увазі дивних, моторошних і незбагненних створінь, які безшумно розсікають повітря невагомими крильцями. Я обожнюю малюнки з феями у вікторіанському стилі Ричарда Дадда і Джона Анстера Фітцжеральда . У мене є чудові книжки з феями Артура Рекгема і ґоблінами В. Гета Робінсона .
Вайолет із „Опівночі” теж любить фей. І захоплена книгами про фей Каспера Дріма. Багато дітей пишуть мені, запитуючи, чи Каспер Дрім справді існує. Побоююся, я його вигадала, та дуже хочу ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100