Наталія Дев'ятко, Ніколаєнко Анна, Дружко Марія, Купіч Юлія, Федоренко Тетяна, Козлова Таїсія, Стеблина Лілія, Порошина Марина, Кривоніс Віталій, Ольга Кай, Калинко Тетяна, Шелест Анастасія, Коваленко Марія, Посипкіна Анастасія, Мякотіна Дар'я : Україна є! : Анотація, уривок з книги.

 
Наталія Дев'ятко, Ніколаєнко Анна, Дружко Марія, Купіч Юлія, Федоренко Тетяна, Козлова Таїсія, Стеблина Лілія, Порошина Марина, Кривоніс Віталій, Ольга Кай, Калинко Тетяна, Шелест Анастасія, Коваленко Марія, Посипкіна Анастасія, Мякотіна Дар'я : Україна є! : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Наталія Дев'ятко, Ніколаєнко Анна, Дружко Марія, Купіч Юлія, Федоренко Тетяна, Козлова Таїсія, Стеблина Лілія, Порошина Марина, Кривоніс Віталій, Ольга Кай, Калинко Тетяна, Шелест Анастасія, Коваленко Марія, Посипкіна Анастасія, Мякотіна Дар'я "Україна є!" (фото 1)
Україна є!

Наталія Дев'ятко, Ніколаєнко Анна, Дружко Марія, Купіч Юлія, Федоренко Тетяна, Козлова Таїсія, Стеблина Лілія, Порошина Марина, Кривоніс Віталій, Ольга Кай, Калинко Тетяна, Шелест Анастасія, Коваленко Марія, Посипкіна Анастасія, Мякотіна Дар'я

— Пороги, 2011. — 80 с.
— м.Дніпропетровськ. — Наклад 200 шт.

Жанр:
Проза
Поезія
Антології різних авторів

Анотація:
До збірки увійшли твори переможців обласного літературного конкурсу "Україна є!", присвяченого 20-й річниці Незалежності України
Збірка розрахована на молодого читача, який знаходиться на шляху пошуку ідеалів, утвердження в своєму серці любові й шани до України.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

"Де ти, моя Україно?"

Що таке патріотизм? Рік у рік, з покоління у покоління, цілі століття точаться суперечки, що ж це за явище таке незрозуміле «патріотизм»? Який він? Чи існує? Чи справжній?
Для когось патріотизм проявляється у любові до рідної землі, коли саме повітря, вода, сонце і зірки, що мерехтять високо-високо над рідною оселею, – неповторні. Лише тут, на Батьківщині, вітер має присмак степу і може бути лагідним, а може обернутися буревієм, здіймаючи хвилі Чорного моря. Лише тут небо таке високе і пронизливо блакитне, що його не сплутаєш із небом чужої землі.
Для когось втіленням ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100