Дельфін де Віган, : Підземні години : Анотація, уривок з книги.

Автор Дельфін де Віган,. Підземні години. У жанрах Жіноче, Міське, Роман-життєпис. Анотація: Кожного дня Матільда виконує одні й ті самі р...
 
Дельфін де Віган, : Підземні години : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дельфін де Віган, "Підземні години" (фото 1)
Підземні години

Дельфін де Віган,

(Переклад: Міла Іванцова)

Нора-Друк, 2012. — 232 с. — (Серія: День Європи).
— м.Київ. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-2961-71-3

Жанр:
Жіноче
Міське
Роман-життєпис

Анотація:
Кожного дня Матільда виконує одні й ті самі рухи: їде лінією 9, пересідає на лінію 1, виходить з підземки і піднімається на ліфті до офісу. Останні кілька місяців її перебування на роботі перетворилося на тортури, але вона не може піти, бо не наважується. Кожного дня Тібо сідає в своє авто і вирушає за викликами для надання термінової медичної допомоги. Він бачить біль і самотність, знає, що очікує в майбутньому його пацієнтів краще за них самих. Дві фігури серед мільйонів інших, які одного травневого дня можуть перетнутися в цьому божевільному русі міста, що ніколи не зупиняється.

про автора
Дельфін де Віган – французька письменниця, літературний критик, сценарист, тележурналіст. Автор шести романів, лауреат багатьох літературних премій. За роман «Підземні години» Дельфін де Віган удостоєна премії за кращий роман про підприємство, премії «Польський вибір» Французького інституту в Кракові, премії читачів Корсики.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

...Голос пронизує сон, вібруючи десь на поверхні. Жінка пестить руками перевернуті на столі карти, вона знову і знову повторює дуже впевненим голосом: «Двадцятого травня ваше життя зміниться».
Матільда не знає, чи вона ще уві сні, чи вже в новому дні, що ледь починається, вона кидає погляд на радіо-будильник – четверта ранку.
Це був сон. Наснилася та жінка, яку вона бачила кілька тижнів тому, провидиця, що не мала ні квітчастої шалі, ні кришталевої кулі, але проте була віщункою. Перетнувши на метро весь Париж, Матільда всілася за важкими шторами на першому поверсі будинка в шістнадцятому окрузі, ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100