Наталія Дев'ятко, Еліна Заржицька, Ольга Кай : Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам : Аудіокнига : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Наталія Дев'ятко, Еліна Заржицька...
 
Наталія Дев'ятко, Еліна Заржицька, Ольга Кай : Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам : Аудіокнига : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Наталія Дев'ятко, Еліна Заржицька, Ольга Кай "Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам : Аудіокнига" (фото 1)
Книжка Наталія Дев'ятко, Еліна Заржицька, Ольга Кай "Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам : Аудіокнига" (фото 1)
Книжка Наталія Дев'ятко, Еліна Заржицька, Ольга Кай "Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам : Аудіокнига" (фото 2)
Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам : Аудіокнига

Наталія Дев'ятко, Еліна Заржицька, Ольга Кай

— Запис на обласному радіо ДОДТРК, 2012. — 800 с.
— м.Дніпропетровськ. — Наклад 1500 шт.

Жанр:
Аудіокнижки
Антології різних авторів
Поетичні антології

Анотація:
До аудіокниги увійшли твори 80 письменників, які пишуть українською і російською мовами. Серед авторів проекту є як члени Національної Спілки письменників України, Конгресу літераторів України, Національної Спілки журналістів України, так і молоді талановиті поети і прозаїки – переможці Всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.

Твори поділені на дві частини – прозу та поезію, диск структурований за віковими категоріями: для молодшого, середнього і старшого шкільного віку. Також записи хронологічно поставлені так, щоб у кожній віковій групі слухачі могли чути, як з плином часу змінюється література, її теми, прийоми, мовна палітра. Все це допоможе вчителям у включенні за власним вибором творів авторів рідного краю до шкільної програми. Окрім того, згаданий проект може бути використаний під час проведення уроків літератури, історії, народознавства, інших гуманітарних дисциплін або під час проведення виховних годин та підготовки до позакласних заходів.

Авторами і керівниками проекту стали письменники - Фідель Сухоніс, Еліна Заржицька і Наталія Дев’ятко.

Тексти читають актори Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка та Дніпропетровського академічного театру російської драми ім.М.Горького. Деякі твори звучать у виконанні авторів.

Тривалість звучання: 13 годин 20 хв.

Слухати або завантажити - http://www.ex.ua/view/16494758?r=3454,23776

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

28.01.2013

Автор рецензії: Максим Вільшанський (джерело: Буквоїд)

Тоді, в тиші лампи над столом, писав свою повість про людей.
Валер’ян Підмогильний. «Місто»

Дніпропетровщина, край колись неозорих степів, край колишньої козацької слави, подарувала Україні принаймні трьох прозаїків світового рівня: Валер’яна Підмогильного, Олеся Гончара і Павла Загребельного. Начебто втішний анамнез. Особливо зважаючи на те, що останні років з десять-п’ятнадцять Січеславщина, чи пак Дніпропетровщина, переважно знана за подіями, далекими від літератури чи будь-яких інших ознак культурного життя.
Тому досить приємною та обнадійливою стала звістка про реалізацію унікального ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

23.01.2013

Автор рецензії: Лариса Хованська (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Нагадаємо, що до 80-річчя Дніпропетровської області тисячі шкіл регіону отримали гарний подарунок – аудіокнигу з творами місцевих поетів і прозаїків. Роботу було здійснено у рамках обласної програми «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», а керівниками проекту стали літератори Еліна Заржицька, Наталія Дев’ятко, та шеф-редактор журналу «Бористен» Фідель Сухоніс.

Свою думку, наскільки аудіопроект «Письменники Дніпропетровщини – шкільним бібліотекам» може стати одним із впливових чинників виховної роботи у середній школі та спеціалізованих начальних закладах області, висловлюють ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

14.12.2012

Автор рецензії: Ольга Рєпіна (джерело: Літературна Дніпропетровщина)

Емір Куштуріца:
„Сьогодні тільки казка здатна врятувати світ…”
Казки, знайомі нам з дитинства…

Нам розповідала їх мати, потім ми читали їх самі, зараз ми читаємо та розповідаємо їх дітям та онукам…

Казки потрібні усім дітям в усі часи… Чому?

Може хтось ніколи й не замислювався щодо відповіді на це нескладне питання, але все ж у нього у пам’яті є кілька казок, які він може презентувати своїй дитині у різних випадках: щоб зацікавити дитину, ми розповідаємо одну казку, щоб заколихати − іншу…

Чому казки такі важливі для дитини?

Казка − це народне сховище так званих архетипів, які ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

30.08.2012

Автор рецензії: Ірина Маковецька (джерело: Буквоїд)

До 80-річчя Дніпропетровщини тисяча шкіл області отримала гарний подарунок – аудіокнигу з творами місцевих поетів і прозаїків.
Проект було здійснено у рамках обласної програми «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти», яка діє під патронатом голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Вілкула.
До аудіокниги увійшли твори 80 письменників, які пишуть українською і російською мовами. Серед авторів проекту є як члени Національної Спілки письменників України, Конгресу літераторів України, Національної Спілки журналістів України, так і молоді талановиті поети і прозаїки ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100