Тимур Литовченко, Олена Литовченко : Пустоцвіт : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Тимур Литовченко, Олена Литовченко. Пустоцвіт : роман. У жанрах Романи, новели та оповідання, Історичне, Козаччин...
 
Тимур Литовченко, Олена Литовченко : Пустоцвіт : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тимур Литовченко, Олена Литовченко "Пустоцвіт : роман" (фото 1)
Пустоцвіт : роман

Тимур Литовченко, Олена Литовченко

Фоліо, 2012. — 379 с. — (Серія: Історія України в романах).
— м.Харків. — Наклад 1500 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Романи, новели та оповідання
Історичне
Козаччина

Анотація:
Влітку 1744 року імператриця Єлизавета Петрівна милостиво розглянула й затвердила петицію про поновлення гетьманства на українських теренах. Булава дісталася хлопцеві з незаможної родини, який зробив фантастичну кар’єру — Кирилу Розумовському, рідному братові морганатичного чоловіка імператриці. Життя закружляло у скаженому калейдоскопі… А що ж одержала Україна?! Невиправдані очікування, бездарне керівництво, бездіяльність у вирішальні години… Фінал був закономірним: остаточна втрата державності.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (6) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

І раптом Кирило Григорович чітко зрозумів: не була стара розкішна яблуня годувальницею, а від початку росла пустоцвітом! Гарним, розкішним — але пустоцвітом… Рік-у-рік дерево цвіло, відцвітало й чекало майбутньої весни, щоб знов розквітнути, перецвісти й знов… і знов… і знов!..
Чи не та сама химерність долі відзначила і його, Кирила Григоровича Розумовського?! Скільки було надій, скільки дивовижнх планів народилося під цією самою яблунькою!!! І що?! Тепер він навіть не знає, вертатися звідси в Батурин чи ні, чи облаштовувати знов і знов місто, що вже ніколи, ні за яких умов не стане столицею Гетьманщини?..
У ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100