Девід Єллоп. Як вони вкрали у нас гру.

 
Девід Єллоп. Як вони вкрали у нас гру
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

27.07.2012

Рецензія на книжку:
Дейвід Єллоп. Як вони вкрали у нас гру : історія чемпіонатів світу з футболу
(Переклад: Стукало Олександр)

Книга, яку ФІФА намагалася заборонити!

Автор описує історію чемпіонатів світу з футболу в ХХ ст. – найцікавіші моменти матчів, закулісну гру, комерціалізацію та корупцію на найвищому рівні. Оповідь базується на численних спогадах та інтерв”ю, зокрема з двома президентами ФІФА — Жуаном Авеланжем та Зеппом Блаттером — та легендарним Пеле.

ЦИТАТИ:
Футбол був справді гарною грою — безкласовою, безрасовою, об”єднавчою. Гра дала нам універсальну мову, пропонувала чарівні ідеали, у багатьох сенсах вона була зразком того, як потрібно жити. У грі була єдність, чесність, етика й мораль. Усього цього більше немає. Вони все вкрали. Вони вкрали гру.

Щорічний фінансовий обіг футболу — 255 мільярдів доларів. У цій галузі прямо чи побічно працевлаштовані понад 450 мільйонів людей. У 198 країнах функціонують національні асоціації, афіліовані з ФІФА. У моїй організації більше країн, ніж з ООН. Це вже не “Держава — це я”, це – “світ — це я”. Жуан Авеланж, як і багато інших правителів, посилював свою позицію на престолі, неухильно розширюючи імперію.

За двадцять чотири роки його правління футбол трансформувався. За ці двадцять чотири роки , попри надлишок комерціоналізму, що затоплює футбол, гра зміцнила свої позиції в народі. За результатами недавнього опитування 95% британців 20-34 років між сексом з ідеальною жінкою і матчем Чемпіонату світу з футболу оберуть останній.

ВІДГУКИ В ЗМІ:
http://observer.guardian.co.uk :
Девід Єллоп був першим, хто написав про корупцію у футболі. У своїй розвідці він викриває темні сторони президенства Зеппа Блаттера за час його головування у ФІФА. А також показує, завдяки яким махінаціям чільнику ФІФА вдалося отриамати свою посаду.

ПРО АВТОРА:
Девід Єллоп

David Yellop (1937, Лондон) — британський письменник, публіцист, спеціалізується на кримінальних розслідуваннях. Автор книжок про серійних вбивць, міжнародну наркоторгівлю, корупцію, інтриги католицьких сановників.

Джерело: <a href="http://litakcent.com/2012/07/23/devid-jellop-jak-vony-vkraly-u-nas-hru/">ЛітАкцент</a>

редакція

(Джерело: Літакцент)

Реклама
Rambler's Top100