Графоманам – самовчитель!.

 
Графоманам – самовчитель!
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

04.09.2012

Рецензія на книжку:
А.Санченко. Самовчитель графомана

Однією з найцікавіших новинок на українському видавничому ринку нового сезону обіцяє стати «Самовчитель графомана», написаний Антоном Санченком. Написаний відверто та з гумором, він має стати «помічною» книжкою для тих, хто створив «нєтлєнку», а що з нею робити далі, як вийти до читача – не знає.

Як пояснює автор, його нотатки майже не стосуються творчості, бо творчість – справа самотня. «А ось коли у вашому безсмертному творі нарешті поставлено крапку і ви чухаєте пером потилицю, маракуючи, що тепер з цим стосом зіпсованого паперу робити далі, – відкривайте цей самовчитель графомана і шукайте відповіді, може, якась з порад і придасться».

На чому базуються поради бувалого? На власному досвіді, на історії невдач, бо саме вони – найкращий вчитель. Автор «Самовчителя...» ділиться власними висновками та посилається на приклади поневірянь інших письменників. Антон Санченко має підстави, щоб до нього прислухалися, адже він є автором кількох книжок, які не пройшли непоміченими читачами. Свого часу свою першу книжку він не міг видати близько десяти років, тому й може радити, маркуючи хибні доріжки попереджувальними позначками: «Проходу немає».

«Самовчитель» ілюстрований коміксами Віталія Січкарчука (одна з ілюстрацій – на фото). Розповсюджується видання нестандартно, у рамках проекту «Електрокнига», одночасно в паперовому і в елект­ронному варіантах.

Антон Санченко - автор книжок «Баркароли», «Весілля з Європою», «Нариси бурси» та інших. На його рахунку – декілька перекладацьких проектів, у тому числі – колективний переклад бестселера Джошуа Слокама “Навколосвітня подорож вітрильником наодинці”. Видає та розповсюджує елект­ронні книжки, у літературному середовищі відомий ще й як створювач сайту «Автура» - інтернет-енциклопедії сучасної української літератури.

Галина АНТОНІВ

(Джерело: Високий замок)

Реклама
Rambler's Top100