Галина Ткачук написала про людей, які ними не є.

 
Галина Ткачук написала про людей, які ними не є
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати
на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

18.11.2012

Рецензія на книжку:
Г.Ткачук. Найкращі часи : оповідання

У видавництві "Електрокнига" вийшла книга молодої письменниці Галини Ткачук. Збірку коротких новел "Найкращі часи", як й інші проекти видавництва, планують розповсюджувати одночасно в паперовому й електронному варіантах.

"Однією з найголовніших ідей мого задуму було писати про різні дуже важливі речі, не називаючи їх, підбираючи у якості відповідних евфемізмів метафори і символи. Очевидні, але не затерті", - розповіла письменниця у коментарі Gazeta.ua.

Сама Галина нещодавно зрозуміла, що "стала символістом", про що й написала у своєму профілі на Фейсбуку.

"Уся цікавість роботи для мене полягала у знаходженні таких цікавих символічних мотивів. Енергетичних, дуже виразних, але не "запрацьованих", - поділилася письменниця. - Як-от – обретіння чарівного коня після смерті і похорону діда. (Це традиційний, фольклорний сюжет). Для мене була дуже важлива ця амбівалентність: наскільки мотив красивий і незвичний сам по собі,наскільки ж великий і важливий той психологічний досвід, до якого цей мотив апелює. Адже, можливо, саме після смерті покоління дідів покоління онуків входить в силу, отримує повноту своєї влади у світі, так би мовити. Тобто велика втрата означає велике надбання. І ця "історія з конем" дуже цікавий, поетичний спосіб "про це поговорити".

Видавець Антон Санченко раніше повідомляв, що за першу добу книгу Ткачук скачали на сайті видавництва 116 разів, що, на його думку, свідчить про перспективи молодої авторки.

"Часто виходило також, що образи-символи, вибрані для новел, виявлялися анімалістичними. Це, напевно, суто моя специфіка, хоч я не впевнена. Моє творче мислення дуже пов'язане з анімалістичними образами, вони мені багато дають. Я не відчуваю без них духу казки. У чарівній історії мають діяти не люди. (Я не думала так, коли писала; тепер, коли все вже написано – я це бачу). Тому також ці персонажі, які на перший погляд здаються людьми, насправді ними не є. Як, наприклад, лірична героїня історії "Я чекаю" або "Перевірка Людей". Мабуть, тому також головні героїні часто ідентифікують себе із тваринами та чарівними предметами, як-от: Синє Веретено, Завмерла Комаха, Коза. Анімалістичний образ взагалі дуже поглиблює людину. І пояснює. Для мене особисто. Тому і я в житті люблю питати в людей, хто з них "яка тварина", - додала авторка.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_galina-tkachuk-napisala-pro-lyudej-yaki-nimi-ne-e/464442">Gazeta.ua</a>

Ольга Скороход

(Джерело: Газета по-українськи)

Реклама
Rambler's Top100