Чарівницька школа - це не вирок.

 
Чарівницька школа - це не вирок
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде
подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

21.12.2012

Рецензія на книжку:
Кузьменко Дмитро. Аеніль : Роман

Відколи на світ з'явився Гарі Поттер, усі книги, де поєднуються підлітки, чари і навчальні заклади приречені на аналогії з творінням Джоан Ролінґ. Навіть "Чарівника Земномор'я" з чарівницькою школою на острові Рок молодші читачі сприймають через призму Гоґвортсу. НМД, це ні погано, ані добре. Це просто факт, з яким треба миритися.

Дмитро Кузьменко написав про школу чарів, але не у Англії, а у окремому фентезійному світі з повним набором ґаджетів: таємними сектами, багатьма расами з різним соціальним значенням, місцевими потворами і артефактами. І саме фентезійний світ майже повністю перетягує на себе полотно книги. Читачі, які чекали на наслідування ГП, будуть розчаровані, адже уся (благенька, до речі) розкрутка книги видавництвом була зосереджена на чарівницькій школі. Натомість любителі фентезі радо зануряться у новий світ, де можна і поблукати, і загубитися. Що до мене - то я загубився. Надто багато інформації про реалії нової дійсності, яка подається у тексті фрагментарно, уривками, яку треба сприймати на рівні здогадів. Важко не загубити сюжетні лінії. які з'являються епізодично і мають шанс вилитися у щось більше лише у сиквелах. Здається, що автор бачить перед собою повну картину Світу, але описує лише короткотермінові події, які стаються у школі. Все інше - чекайте у наступних серіях. Я майже певен, що наступна книга серії (дасть Бог, її буде видано) лише дотично стосуватиметься школи, і лише частина героїв перетинатимуться. Але це - побачимо.

Книгу написано гарною мовою, не нагромадженою складнопідрядними реченнями, як і має бути у книзі такого штибу. Перевірені прийоми напів-інформації та таємничості створюють досить похмуреньку атмосферу, яка поволі нагнітається і сягає апогею наприкінці. Фінал мені не сподобався своєю раптовістю, але він виконує іншу важливу функцію - формує ґрунт для інших книг. Велика кількість героїв трохи бентежить спершу, але з часом вимальовуються ті, кому випало нести основу оповіді.

Книгу видано у тонкій палітурці в кишеньковому форматі. Звертає увагу намальований самим автором план замку, який додає родзинки для читання.

Книгу адресовано любителям фентезі-світів і протипоказано фанатам ГП, з яким книга не має нічого спільного.

Володимир Чернишенко

(Джерело: Книгоман)

Реклама
Rambler's Top100