В номере 66.

 
В номере 66
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.05.2013

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Нізовцов Михайло, Левченко Сергій, Володимир Шендрик, Пасенюк В`ячеслав. "Склянка Часу*Zeitglas", №66 : літературно-мистецький журнал
(Переклад: Хомутина Хельга, Апальков Олександр)

В номере 66 журнал " Склянка Часу * Zeitglas " публикует рассказы Михаила НИЗОВЦОВА " ЯЗЫКАМИ -ПОСЕСТРАМИ", повесть Петра Гайворонского « РАВИНОВИЧЫ » , новеллы Татьяны Рубинской " ПОЕЗД ИЗ ВЕНЕЦИИ ", Бориса Нестеренко " ЦУНАМИ ".
Раздел Альтернативная проза представляет " НАУЧНЫЙ ДЕТЕКТИВ " Влада НАСЛУНГИ.

В рубрике Отечественный роман продолжения публикации нового романа Александра Апальков "Нравы города Ка спустя 10 лет " и немецкого перевода романа Анатолия КРЫМА " Труба " .

ПОЭЗИЯ представлена произведениями Виктора ШЕНДРИКА, Сергея ЛЕВЧЕНКО, Владимира КОМИСАРУКА и молодих украинских авторов.

В рубрике Современная поэма вышло произведение Геннадия КОНОНОВА "ТИЛЬ ИЛИ МОТИВЫ ФЛАНДРИИ".

Раздел Критики и эссеистики печатает очерк Людмилы Исаевой "КО ДНЮ РОЖДЕНИЯ, ТЕПЕРЬ И ПАМЯТИ ... ". Эссеист Роман ШИЛУЦКИЙ рассуждает о ценности классической литературы, а поэт Юрий КОЗЯ делится своими впечатлениями про прошлое число журнала.

Галерея журнала представляет новые произведения украинской художницы Натальи ЛИСОВОЙ, и графические работы Александра ДЕЦА.

A-Kostueck

(Джерело: Kassiopeya)

Реклама
Rambler's Top100