07.03.2015
Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.
11.03.2013
Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.
15.01.2013
Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».
|
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
|
30.10.2013
Рецензія на книжку:
О.Апальков, Крим Анатолій, Карачун Оксана. "Склянка Часу*Zeitglas", №67 : літературно-мистецький журнал
(Переклад:
Хомутина Хельга, Цай Любов)
Часопис друкує прозу Марека Торецького, Анатолія Крима ( у перекладі німецькою), Оксани Карачун, Бориса Нестеренка, Ірини Горбань, Олек¬сандра Апалькова, Олександра Волкова, Галини Хитенко, Аннй Левченко, Володимира Батчаєва, Зоряни Зінь, Андрія Поважного, Ірини Островської, Дмитра Кузьменка, Анас-тасії Бобрової, Олексія Ганзенка, Поля Іщука, Ерко Красовського, поетичні до¬бірки або окремі твори Олександра Пушка, Ілони Буц, Вячеслава Пасенюка, Сергія Левченка, Лідії Моренко-Тарасенко, Андрія Коваленка, Олександра Курапцева, Маріанни За-дорожної, Віктора Гречина, Димчо Дебелянова, Миколи Москальця.
До уваги читачів також рубрика «Книжкова полиця», де представлено видавничі новинки.
Часопис проілюстровано репродукціями картин Анжеліки Джерех, а також графічними роботами Анни Нестеровської, Олексія Мартиросова, Світлани Безкоровайної, Наталії Лісової.
ЛУ
(Джерело:
газета "Літературна Україна", від 24-10-2013)
|
|
|