ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ.

 
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

25.11.2013

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Крим Анатолій, Карачун Оксана. "Склянка Часу*Zeitglas", №67 : літературно-мистецький журнал
(Переклад: Хомутина Хельга, Цай Любов)

Конкурс проводив Міжнародний літературно-мистецький журнал "Склянка часу*Zeitglas". До конкурсного розгляду, що тривав із листопада 2012 року, надійшло понад 5000 прозових творів сучасних авторів із України, Росії, Білорусі, Італії, Франції, Німеччини та США. Журі у складі Олександра Апалькова, Євгена Бруслиновського, В`ячеслава Пасенюка, Станіслава Стеценка, Хельги Хомутиної визначило переможців. Перше місце було віддане оповіданню "Пликышкнышкельмантоцкий" письменника Михайла Нізовцова (м.Котовськ Одеської обл.). Друге місце присуджено оповіданню "Покидьок" Єрка Красовського (м.Івано-Франківськ). Третє - оповіданню "Новели Кронsфельда" Олександра Федорука (с.Мар'янівка Михайлівського району Запорізької обл.). Окрім цього, журі відзначило твори авторів: Зоряни Зінь (м.Львів), Дмитра Кузьменка (м.Житомир), Анни Шевченко (м.Черкаси), Ніки Причари (м.Київ), Ірини Роїк (м.Кривий Ріг). Із творами переможців та новелами, котрі увійшли до заключного туру голосування журі, можна ознайомитися на сайті: http://zeitglas.io.ua/story, передає наш кор.

Бруслиновський Євген

(Джерело: газета ДЗ)

Реклама
Rambler's Top100