Не могу оторваться.

 
Не могу оторваться
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби
- дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.01.2014

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Крим Анатолій, Горлач Леонід. "Склянка Часу*Zeitglas", №68 : літературно-мистецький журнал
(Переклад: Хомутина Хельга, Апальков Олександр)

Как раз к Рождеству получила свой заказ - несколько книг издательства (воспользовавшись акцией) и в подарок № 68 журнала. Спешу поделиться своими впечатлениями и успеть отнести свеженький выпуск журнала в центральную библиотеку (опять же - под Рождество). Произведение Анатолия Крыма поразило своей глубиной и сложностью. Действительно, лучшего названия, чем "Укр.каббала "и не придумать. К сожалению, остро-актуальными звучат (вызывая то смех сквозь слезы, то ехидный хмык под нос, то удрученное: "Угу") все строки из " Нравы города Ка спустя 10 лет" Александра Апалькова. Из конкурсных стихотворений более всего приглянулись "Тарас Шевченко" Любови Бенедишин ( Ще, може, України не було, А він вже був призначений для неЇ - потрясающие строки) и Анатолия Марущака "Дон Кіхот в Україні "(идея!). Из рассказов запали в душу: "Пликыш..." Михаила Низовцева, "Коробочка" Наты Чайковской и "Павутина" Татьяны Джулайко. Из полученных книг не могу оторваться ( а ведь надо составлять планирование в школу) от книжечки Мельника Анатолия "ПЯТЬДЕСЯТ СТИХОТВОРЕНИЙ". Хочется словом на укр.языке передать свои ощущения - я "смакую" каждую строку и не устаю поражаться таланту этого автора. Всем добра и гармонии, с Рождеством!

Галина Пархоменко

(Джерело: Кассіопея)

Реклама
Rambler's Top100