«Склянка Часу» №68 продовжує шевченківську тематику.

 
«Склянка Часу» №68 продовжує шевченківську тематику
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

24.01.2014

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Крим Анатолій, Горлач Леонід. "Склянка Часу*Zeitglas", №68 : літературно-мистецький журнал
(Переклад: Хомутина Хельга, Апальков Олександр)

«Склянка Часу» №68 продовжує шевченківську тематику


Традиційно цієї зими побачив світ новий номер журналу "Склянка Часу. Фактично вся поезія друкується під рубрикою "Твори конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора". Задалися шевченківською темою і прозаїки. Так, на сторінках журналу вже з'явилася перша частина роману А. Крима "Украинская каб(б)ала". В новому неочікуваному образі з'являється на сторінках роману наш Кобзар. Словами не переповіси - треба читати. В розділі "Есе" автори продовжують шукати відповіді на питання щодо української самосвідомості, моралі, національного самовизначення. Оптимістичні плани покладає на український народ Володимир Комісарчук у своєму есе "Хто ми є?": "Вірю і вірую в етнос, національний патріотичний фронт, демократичну партію, порядних, розумних і поміркованих, об'-єднаних соціальною ідеєю національного добробуту і злагоди, новою гуманістичною філософією Українського способу життя на основі гармонії розуму, душі і тіла шляхом самопізнання, самовдосконалення і самореалізації".

Ілона БУЦ

(Джерело: Газета "Дніпрова Зірка", від 23 січня 2014 року)

Реклама
Rambler's Top100