8 електронних книг, які варто прочитати кожному (фрагмент).

 
8 електронних книг, які варто прочитати кожному (фрагмент)
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде
подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

04.03.2014

Рецензія на книжку:
Г.Ткачук. Найкращі часи : оповідання

Один з проектів видавництва "Електрокнига", що його ніяк не можна пропустити. Книга Галі Ткачук, що добре відома своєю "Славкою" і неймовірною дитячою повістю "Вікно до собаки", з’явилася спочатку в електронному вигляді, а потім невеличкими порціями почала надходити і в магазини.

"Найкращі часи" - це 24 новели, чи то пак новелки, не так пов’язані між собою сюжетно чи атмосферно, як зцементовані химерною і від того ще більш таємничою авторською волею. Переповідати їх безглуздо, іноді вони займають декілька невеличких сторінок; намагатися встановити "про що" вони - надто лобова стратегія як для такої штучної (не в значенні неприродної, а в розумінні одиничної) і рідкісної прози, хоча відповідь, як і завжди в таких ситуаціях, може бути лише: "про найважливіше".

Читати "Найкращі часи" в один прийом – злочин, це наче їсти делікатеси пригорщами. Галинину прозу хочеться перекочувати на язиці, пробуючи на смак і вгадуючи тонкі і далеко не одразу очевидні нюанси. Бо мова – чільний герой цієї книги.

Це вибаглива проза, але не тільки тому, що авторка філолог і зводить свої новели на міцному літературному бекґраунді. Коли оповідання починається словами "Миша Василій зайшов у рукавичку. Тут пахло незнайомим дідом, було просторо і холодно", а закінчується тим, що сам цей дід, власник рукавички, заходить у неї і лягає спати – тоді відмахнутися від таких кульбітів фантазії просто так не вийде. Одним словом, "Найкращі часи" - це найкращий приклад того, що за електронні книги все ж варто платити.

Євгеній Стасіневич

(Джерело: INSIDER)

Реклама
Rambler's Top100