Найбажаніші книги у 2014 роц.

 
Найбажаніші книги у 2014 роц
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання
зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

22.03.2014

Рецензія на книжку:
Н.Тисовська. Останній шаман : Роман

До настання Нового року ВК-група «Світ Фентезі» (http:// vk.com/the_fantasy_world) провела опитування на визначен ня найбажанішої книги у 2014 році. Учасники мали проголо сувати за фентезійний твір, якого у них ще немає, але який би вони хотіли отримати у подарунок на Новий рік. При дослідженні твори фентезі розділили на дві категорії: зарубіжне й українське, окремими пунктами виносилися як і книжки (наприклад, «Ритуал» Марини та Сергія Дяченків), так і серії книг (наприклад, «Персі Джексон та Олімпійці» Ріка Ріордана), загалом у дослідженні розглядалося майже півсотні книг та книжкових серій.
<...>
Українську дванадцятку очолила «Ірка Хортиця» Ілони Волинської та Кирила Кащеєва, не набагато їй поступився «Шлях меча» Генрі Лайона Олді, й першу трійку завершує «Гонихмарник» Дари Корній, таким чином фактично виз начилися фаворити в дитячому, дорослому й підлітковому українському фентезі. Також до рейтингу потрапили дві книги культових українських фантастів Марини та Сергія Дяченків «Ритуал» і «Магам можна все», які читачі можуть прочитати українською мовою в авторському перекладі, «Бісова душа, або заклятий скарб» Володимира Арєнєва, повість про характерника, яку успішно перевидали восени, «Останній шаман» Наталії Тисовської, де вдало поєднаний детектив та українська міфологія. Серед найбажанішого укрфентезі опинився ще один роман Дари Корній, «Зворотний бік темряви», який прихильники письменниці з нетерпінням очікували після ви дання першої частини. Не забули українські читачі й Кличків вітчизняного фентезі — Олега та Валентина Авраменків, а саме їхнього «Принца Галії». Замикають магічну дванадцятку «Меч Королів» Сергія Батурина, «Русалонька із 7-В» Марини Павленко й «Рутенія: повернення відьми» Віталія Климчука. Сподіваємося, кожен фентезист отримає бажанну книгу. Приємного читання!

Світ фентезі

(Джерело: Світ фентезі, №1 (4), 2014)

Реклама
Rambler's Top100