Гортаючи журнали.

 
Гортаючи журнали
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

26.05.2014

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Крим Анатолій, Михайлин Ігор. "Склянка Часу*Zeitglas", №69 : літературно-мистецький журнал
(Переклад: Апальков Олександр)

"Склянка Часу*Zeitglas "

Березень 2014, № 69

У березневому номері 69 журнал „Склянка Часу*Zeitglas” публікує оповідання Світлани АНДРІЄНКО „МІЙ ЯНГОЛ”, повість Олександра ВОЛКОВА „ПО НАУКЕ ”, новели Багіри ОЖЕХОВСЬКОЇ „МЕТЕЛИК”, Олександра БОКЛАГА „ЗНОВУ ХОЧУ В ПАРИЖ”.

Розділ Альтернативна проза представляє роман Анатолія КРИМА «УКРАИНСКАЯ КАБ(Б)АЛА» у якому великий Кобзар, дивом вилучений із минулого, прогулюється вулицями Києва, виходить на Майдан, де неподалік, на Козиному болоті, знаходилося його тимчасове житло, мчить в авто по дорозі в близький його серцю Канів… Що скаже великий поет, зіштовхнувшись із нашою дійсністю? Чи потрібний він сьогодні українській владі і київським обивателям?

У рубриці Вітчізняний роман завершено публікацію нового роману Олександра АПАЛЬКОВА „НРАВЫ ГОРОДА КА СПУСТЯ 10 ЛЕТ” та роману Вдада НАСЛУНГИ „ЧОРНІ СЛАНЦІ”.

ПОЕЗІЯ представлена творами Олександра КУРАПЦЕВА, Миколи ВОЗІЯНОВА, Дмитра САРМАТОВА, Ніли ВИСОЦЬКОЇ, Ярослава ПЕТРИШИНА Юрія ТАТАРЕНКА та новітніх молодих українських авторів.

У рубриці Сучасна поема побачив світ твір В`ячеслава ПАСЕНЮКА, „ОСТАТКИ ВОЗДУХА”, де автор між іншим пише:

Читайте мифы, чеканьте мысли.
Сметайте грифы, секреты, визы.
Кто ждёт навара, тот прав, наверно.
Был день Икара, не день – мгновенье.
Сочился воск слезами наземь.
Пусть ниже звёзд, но выше грязи.
Душа испеплилась в счастье мгновенном.
Мёртвыми петлями – кровь по венам.
А леса шелест исходит лирикой.
Эй, раскошельтесь на письма длинные!


У розділі закордонна проза друкується журнальний варіант твору Леоніда ФІНКЕЛЯ «НЕРВНЫЙ НАРОД».

Розділ Критики та есеїстики друкує нарис Ігоря МИХАЙЛИНА „ХАРКІВ СМІЄТЬСЯ”. Письменниця Любов ЦАЙ дає критичний огляд прозових творів Марека ТОРЕЦЬКОГО.

Галерея журналу представляє нові твори української художниці Марії ЧЕПЕЛЕВОЇ, та графічні роботи Олексія МАРТИРОСОВА, Мар`яни АНДРУСИШИН, Олександра ДЕЦА, Євгенії ВОЄВОДИ.

редакція

(Джерело: газета Літературна Україна, №21(5550), від 22-05-2014)

Реклама
Rambler's Top100