"Бібліотекарі рекомендують...".

 
"Бібліотекарі рекомендують..."
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби
- дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

03.11.2014

Рецензія на книжку:
А.Санченко. Левантійські канікули : повість

Цю повість включено у довгий список «Дитяча книжка року ВВС-2014». Але цінність її геть не в тому, чи визнана вона експертами з літературознавства. «Левантійські канікули» – одна з небагатьох сучасних українських пригодницьких повістей для підлітків. І єдина – в жанрі мариністики.



Чи цікаво сучасним дітям читати щось окрім фентезі, містики і детективів? Кожен бібліотекар може відповісти на це питання ствердно але є одне «але». Серед розмаїття сучасних художніх творів для дітей в українському сегменті практично відсутній пригодницький жанр. Казка та фентезі панують і владарюють.

«Левантійські канікули» – це ніби сучасний варіант Жуля Верна помножений на Марка Твена. За примхою долі двоє восьмикласників потрапляють не на круїзний лайнер, а на вантажне судно, на якому мають провести свої літні канікули. Чорне, Азовське та Середземне моря; морські вузли, шторми і термінологія; страшні і веселі морські історії; історія України та Греції і багато інших цікавинок майстерно вплетені автором до полотна повісті. Книга вийшла барвиста і вдумлива. Що вже казати, коли вечорами уся наша родина читала її вголос, а син у мене якраз навчається у восьмому класі.



Ви читали цю книгу? Приєднуйтесь до обговорення у нашій групі.



текст писала Валентина Захарченко-Бурцева,

Бібліотекар бібліотеки № 9 для дітей

ЦБС Шевченківського району,

м. Київ.

Валя Захабура

(Джерело: Читай!)

Реклама
Rambler's Top100