По справжньому всеукраїнським.

 
По справжньому всеукраїнським
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби
- дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

24.12.2014

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Чистяк Дмитро, Яроцька Юліана. ВІСНИК ІІ-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора" : поезії, упорядник О.Апальков

Даний літературний конкурс виявився не лише міжнародним, але головне по справжньому всеукраїнським. Він увібрав всі спектри літературного процесу в Україні, від прагнення молодих авторів сказати своє слово, а наділі це “декорація незрілої людини, яка бажає стати фігурою” в літературному процесі, до намагання людей зрілого віку по-філософськи осмислити своє життя і буття українського суспільства.
Попри розбіжності авторів у ставленні до нашого сьогодення, конкурс показав, в більшості творів учасників, щире бажання поетів бачити Україну квітучою і безумовно щасливою державою.
На превеликий жаль наша буремна історія нас так нічого і не навчила, ми ще не осягнули ні ролі, ні розуміння свого місця серед інших народів, а твір переможеці досить суперечливий для такої високої оцінки... Був час, коли думки Тараса замінили на маєчню баби Параски, тож складається таке враження, що і гарні вірші, достойні самої високої уваги замінили на таку ж маячню, яка не додає ніякого розвитку української поєзії, утвердженню рідної мови та високого інтелекту! І лише Великий Шевченківський Геній був і залишається тим консолідуючим фактором, який може і має обєднати всю Україну. І про Шевченка треба не лише говорити, треба намагатися зрозуміти його по справжньому, а для кожного поета, творчість Тараса має бути взірцем... А от твори деяких учасників конкурсу, ніяким чином не сприяють об'єднанню української нації.
Ну, а Олександру Апалькову, щира подяка за гарну справу.
Антон Вагай

Антон Вагай

(Джерело: Сайт журналу Склянка Часу)

Реклама
Rambler's Top100