Відзнаки.

 
Відзнаки
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

03.01.2015

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Чистяк Дмитро, Яроцька Юліана. ВІСНИК ІІ-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора" : поезії, упорядник О.Апальков

Визначено переможців IІ-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора", організованого міжнародним літературно-мистецьким журналом "Склянка Часу*Zeitglas" до 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка.

Літературне змагання поетів полягало у висвітленні проблем сьогодення та перспективи духовного розвитку України та її місця серед інших держав за темою «З гори Чернечої дивлюсь в майбутне».

До конкурсного розгляду було подано 2547 творів сучасних авторів із України та зарубіжжя, написаних українською та російською мовами.

Переможцями визнані: 1-е місце - Гладун Дарина,1993 р.н. м. Хмельницький; - за твір " Ще...[майданами] ", 2-е місце - Костюк Світлана, 1964 р., м. Нововолинськ, Волинська область. - за твір "Вибір є", 3-є місце було віддано двом авторам - Божко Віктору,1961 р., м.Дніпропетровськ. за твір " Тринадцятий апостол " та Крикуненко Віталію,1951 р., м. Москва, Росія, за твір
" Слово до кобзаря ".

Лауреатами конкурсу стали Світлана Антонишин,1959 р., м. Броди Львівської обл. за твір «Застільні медитації» та Світлана-Майя Залізняк, 1963 р., м. Полтава за твір «…те й пожнеш».

Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені нагородами. Їх твори буде перекладено німецькою мовою та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas"

Інші, відзначені рішенням конкурсного журі роботи, були опубліковані на сторінках літературного альманаху "Скіфія".

Літературна Україна

(Джерело: Газета "Літературна Україна" від. 25 грудня 2014 р.)

Реклама
Rambler's Top100