07.03.2015
Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.
11.03.2013
Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.
15.01.2013
Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».
|
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
|
21.07.2015
Рецензія на книжку:
Апалькова Ірина, Шеверного Маргарита, Охріменко Віктор. Октава : Музичний альманах
(Переклад:
О.Апальков)
Міжнародний літературний журнал "Склянка часу" відомий тим, що дає можливості авторам-початківцям явити світу свої творіння поруч із творами вже відомих письменників і поетів. Тепер до кола митців слова "Склянка часу" долучила ще й музикантів - композиторів-аматорів із усіх куточків України. Нариси й розвідки про творчість українських композиторів, виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичне життя української діаспори друкує віднині музичний альманах "Октава", який видається за сприяння журналу "Склянка часу".
Перший його випуск побачив світ на початку червня 2015 року в Каневі. Упорядник альманаху - викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Ірина Апалькова. Її довідково-дослідне видання ставить на меті поширення музичних знань і популяризацію самодіяльної музичної творчості. "Октава" - це збірки статей різних авторів про творчість як професійних музикантів, так і музикантів-аматорів.
Серед них - уродженець Канева, український композитор, виконавець, педагог Іван Тараненко; директор центру культури і дозвілля села Дирдин Городищенського району Черкаської області, автор понад 70 пісень Олександр Марченко; український композитор Володимир Гарцман, який живє в США, де продовжує творити й популяризувати українську музику, й ще багато талановитих українських музикантів, які живуть у селах, районних центрах України, даруючи свої твори своїм землякам, навчаючи музиці дітей, працюючи керівниками будинків культури.
Кожен із них знаходить час для творчості, яка надихає, надає сенсу життю, дарує крила митцю і радість його шанувальникам. Крім нарисів про композиторів альманах містить ноти їх творів. Існує також електронна версія альманаху, в якій містяться файли із записами музики авторів-героїв статей альманаху "Октава".
Видання буде цікавим музикантам, студентам музичних факультетів і всім шанувальникам музики.
Марія ГЛАМАЗДІНА
(Джерело:
газета ДЗ)
|
|
|